Lambda Poznań rozpoczyna swoją działalność.

Z przyjemnością informuję, że wraz z początkiem nowego roku akademickiego rozpoczęło działalność Stowarzyszenie Lambda Poznań. Po dłuższym okresie niebytu tej organizacji w regionie wielkopolskim, budujemy ją od podstaw, lada moment spodziewamy się formalnej rejestracji.

Docelowo chcemy pracować na zasadach podobnych do Lambdy w Warszawie i Szczecinie, tj. skupiać się na kwestiach profilaktyki zdrowotnej (HIV/AIDS), pomocy prawnej i psychologicznej (warsztaty, grupy pomocy, telefon zaufania).

Z braku innych organizacji LGTB na terenie Poznania chcemy także koordynować całokształt gejowsko-lesbijskiej aktywności kulturalnej, społecznej i politycznej, także w tych obszarach, które docelowo będą zapewne leżeć w gestii lokalnej KPH.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy serdecznie do współpracy. Poszukujemy zarówno osób chętnych do działania na ww. polach, jak i do udziału w grupach wsparcia gej/les, które właśnie zaczynamy tworzyć.

Najbliższe spotkanie organizacyjne odbędzie się w piątek, 22 października 2004 r. o godz. 19.00 w siedzibie Stowarzyszenia, Poznań ul. Dąbrowskiego 25.

Z serdecznymi pozdrowieniami,
Marcin Pietras LAMBDA POZNAŃ
Data publikacji w portalu: 2004-10-19
Szczegółowe informacje i dane teleadresowe będą na bieżąco aktualizowane na stronach internetowych.
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

aatis2004-10-28 01:06
Bardzo się cieszę,że w Poznaniu mamy Stowarzyszenie Lambda-brakowalo mi tego kilka,a nawet kilkanaście lat wcześniej,kiedy mialam problemy ze swoja toższamoscią-odkrywaniem siebie i swoich skłonności,a nie mialam sie dokad zwrócic ze swoimi problemami.Cieszę się, że współcześni młodzi nie przechodzą przez takie Piekło!!!! duchowo-moralne-jak wczesniejsze pokolenia, m.in.-ja! Olga-42lata.

magdek  123start12@wp.pl2010-11-02 16:41
Witam.Ja mam 30 lat,Ja już okresliłam swoją orientację,ale jestem z Konina i tutaj nie ma żadnego wsparcia stowarzyszenia Lambdy-najbliżej mam do Poznania,a chciałabym uczestniczyć w warsztatach,bo jednak telefon zaufania nie zawsze mi wystarczy.Prosiłabym o podanie mi adresu,jak i nr tel. do Lambdy w Poznaniu.


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne Kino
dorja To jest fajne :P opinia dodana 2020-08-31 00:16:42
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020