Apel do Empiku - KPH

Empik sprzedaje książkę promującą „leczenie z homoseksualizmu”. Sklep umywa ręce i nie chce wycofać ze sprzedaży tej anty LGBT-owskiej propagandy. Wyślij APEL DO EMPIKU z żądaniem wycofania książki „"Walka o normalność” ze sprzedaży.

Dlaczego usunięcie tej książki ze sprzedaży jest ważne?
Homoseksualność nie jest chorobą! Jest jedną z orientacji seksualnych.
Próby „leczenia” homoseksualności są szkodliwe i mogą prowadzić do depresji i prób samobójczych.
Brak akceptacji osób LGBT to w Polsce nadal duży problem. Rodzice czasami zmuszają” swoje dzieci do „leczenia” homoseksualności. Takie podręczniki tylko ich utwierdzają w tym, że mają rację.

Więcej na stronie KPH.
Kampania Przeciw Homofobii
Data publikacji w portalu: 2018-05-01
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów:
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

smaku2019-10-14 00:01
Tak, rzeczywiście, to ciekawe, w innym komentarzu pod innym artykułem coś pisałam, że to szczyt śmiechu, jak w komediach jakichś typu "Muppet Show", albo "Straszny film". Ktoś uwielbia owoce, to mu zakazują, żeby go oduczyć. Ktoś jest hetero, to uczą go homoseksualizmu, żeby wyleczył się z rodziny i myślenia naturalnego, pies lub mięso i kości, to uczą go jeść trawę, przykładowo, ktoś marzy o studiach psychologicznych, to kierują go na inżynierię lądową, albo na historię sztuki, przykładowo, ktoś planuje informatykę, to każą mu być humanistą i studiować literaturę, ktoś uwielbia samochody i chce być mechanikiem, bo uwielbia naprawiać i marzy o własnym warsztacie, to każą mu zająć się kwiatami i robieniem wiązanek ślubnych. A marzenia to w wolnym czasie można, po godzinach pracy, oczywiste... poeta musi biegać w magazynie i mieć uprawnienia na wózek widłowy, a człowiek, który uwielbia spokojną pracę magazynową musi uczyć się pisać wierszy i natchnione artykuły w wielu językach zagranicznych, przykładowo... jeśli ktoś marzy o rodzinie, to każą mu najpierw zarobić pieniądze, ale nie na studia, bo na studiach mógłby poznać kogoś w swoim środowisku, czyli mieć rodzinę, przykładowo, hmm... lepiej rozdawać ulotki, bo przynajmniej ma się pieniądze i można szukać żony na ulicy, przykładowo... no po prostu rzeczywistość końca XX wieku, nadal aktualna, jak widać, w XXI wieku. Hmm... no komedia wszech czasów cywilizacyjnych, normalnie... ktoś uwielbia dziewczyny, jak ja przykładowo, od dziecka, same pornosy i gołe plakaty, gazety, nadal mi nie przeszło, dzięki Bogu i mnie, to może powinnam zostać pedałem i nauczyć się, że dziewczyn mam nie lubić i mam być pedałem, albo słuchać taty, przykładowo i być dobrą córką pedalską ładnie uczesaną, itp., etc. No po prostu REAL. :))) Gorszą książkę widziałam kilka lat temu - jakiś pedał z Anglii pisał wierszyki dla dzieci i wydawał w Polsce, a nikt nie zakazał, kiedy to z powodów pedagogicznych powinno być zakazane. Jakiś filolog z uniwersytetu w Anglii pisał wiersze typu "ja ciem bardzo jeć, bo ja lubiem jedzieniem", itp. czubkostwa - filolog! No kurde prokuratura i na dożywocie, bo jeśli dziecko czyta takie kretynizmy, to zostaje upośledzone na zawsze, a na dodatek spaczone zupełnie w każdym zakresie możliwym, oczywiste. Mówi się dzieciom co chwila, szczególnie w młodym wieku, żeby dobrze mówiło, poprawnie, a ten idiota z Anglii wydaje wierszyki dla przedszkolaków, żeby miały trwały uszczerbek na mózg i zostały idiotami. No REAL. :))


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

lesbijka KIM SĄ TZW. SINGIELKI+?
shv69 Singielka z wyboru jest ok, gorzej jak partner wbrew jej woli taką ją uczyni. Potrzeba dużo czasu, by dostosować się do nowej sytuacji. Byłam w takim potrzasku, teraz wiem, że mogę... opinia dodana 2021-10-26 22:42:16
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021