Informacje o Twoich danych w portalu (RODO)

Ochrona Prywatności Użytkowniczek Portalu była i jest dla nas bardzo istotna. W związku z z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dz.U. UE L.2016.119.1z dnia 4 maja 2016 r. (RODO) mamy pewne zmiany, o których chciałam Was poinformować.
Uległ zmianie 27 punkt regulaminu gdyż sformułowanie "dane osobowe" zmieniło wg rozporządzenia swoją definicję.

Przekazuje też szersze informacje na temat możliwości zmiany, przetwarzania i usunięcia danych osobowych.

Punkt ten ma teraz treść:
27. Wraz założeniem konta w portalu w bazie danych zapisywane są e-mail użytkowniczki oraz adres IP urządzenia użytego podczas rejestracji. IP zapisywane jest również podczas dodawania treści przez formularze (patrz pkt 13). Dane te są przechowywane w bazach danych, administrowanych przez Właścicielkę.

Adres e-mail jest wykorzystywany jedynie w celu umożliwienia zalogowania oraz korzystania z funkcjonalności portalu. Adres IP jest wykorzystywany do ograniczenia spamu oraz pomocniczo podczas moderacji treści.

Dane te są przechowywane bezterminowo. Zarejestrowana Użytkowniczka może usunąć adres e-mail z bazy w każdej chwili co wiąże się z deaktywacją konta.

Dane te nie są udostępniane osoba trzecim oraz nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Właścicielka dba o ochronę prywatności Użytkowniczek dlatego prezentuje poniżej wskazówki jak chronić swoją prywatność w sieci i Portalu.
Absolut6na9
Data publikacji w portalu: 2018-05-24
Zapraszam do lektury naszego Regulaminu i zasad Ochrony Prywatności oraz zasad Cookies niezmiennie prezentowanego pod tym adresem:
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów:
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

news Maria Skłodowska-Curie kobietą wszech czasów
smaku Ciekawe dlaczego? Nie znam zbytnio historii tej pani, ale znam ją na tyle, że dla mnie była badaczką, naukowcem, pracowała sobie jak naukowiec nad tym, co sobie wybrała, na dodatek... opinia dodana 2019-08-21 17:10:06
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Goblin Market - Rossetti Christina
A mnie się to tłumaczenie podoba. Jestem anglistką, literaturoznawczynią, i mogę zapewnić, że fragmenty...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019