Informacje o Twoich danych w portalu (RODO)

Ochrona Prywatności Użytkowniczek Portalu była i jest dla nas bardzo istotna. W związku z z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dz.U. UE L.2016.119.1z dnia 4 maja 2016 r. (RODO) mamy pewne zmiany, o których chciałam Was poinformować.
Uległ zmianie 27 punkt regulaminu gdyż sformułowanie "dane osobowe" zmieniło wg rozporządzenia swoją definicję.

Przekazuje też szersze informacje na temat możliwości zmiany, przetwarzania i usunięcia danych osobowych.

Punkt ten ma teraz treść:
27. Wraz założeniem konta w portalu w bazie danych zapisywane są e-mail użytkowniczki oraz adres IP urządzenia użytego podczas rejestracji. IP zapisywane jest również podczas dodawania treści przez formularze (patrz pkt 13). Dane te są przechowywane w bazach danych, administrowanych przez Właścicielkę.

Adres e-mail jest wykorzystywany jedynie w celu umożliwienia zalogowania oraz korzystania z funkcjonalności portalu. Adres IP jest wykorzystywany do ograniczenia spamu oraz pomocniczo podczas moderacji treści.

Dane te są przechowywane bezterminowo. Zarejestrowana Użytkowniczka może usunąć adres e-mail z bazy w każdej chwili co wiąże się z deaktywacją konta.

Dane te nie są udostępniane osoba trzecim oraz nie są wykorzystywane w celach marketingowych. Właścicielka dba o ochronę prywatności Użytkowniczek dlatego prezentuje poniżej wskazówki jak chronić swoją prywatność w sieci i Portalu.
Absolut6na9
Data publikacji w portalu: 2018-05-24
Zapraszam do lektury naszego Regulaminu i zasad Ochrony Prywatności oraz zasad Cookies niezmiennie prezentowanego pod tym adresem:
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów:
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

lesbijka KIM SĄ TZW. SINGIELKI+?
shv69 Singielka z wyboru jest ok, gorzej jak partner wbrew jej woli taką ją uczyni. Potrzeba dużo czasu, by dostosować się do nowej sytuacji. Byłam w takim potrzasku, teraz wiem, że mogę... opinia dodana 2021-10-26 22:42:16
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021