KPH: orzeł na tęczowym tle obraża?

Orzeł na tęczowym tle obraża? Wg Ministra Spraw Wewnętrznych Joachima Brudzińskiego tak i zapowiada zawiadomienie prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa. Pokażmy solidarność z osobami spisanymi przez policję na Częstochowskim Marszu Równości i zmieńmy swoje profilówki na orła z tęczą! Wszystkich nas nie zamkniecie!

Kampania Przeciw Homofobii
Data publikacji w portalu: 2018-07-12
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów:
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

Itifilinb2018-08-07 23:57
Przecież jakakolwiek zamiana tła na godle czy zamalowywanie flag napisami jest obrazą symboli narodowych więc nie widzę w niczym problemu.

smaku2019-07-29 15:20
Takie zabawy symbolami narodowymi zawsze świadczą o kryminale ostatecznym, jak opluwanie i wymiotowanie na własne państwo, naród, dom, historię, na samego siebie. Symbole narodowe są święte, w znaczeniu wyższym, niż jakiekolwiek religijne nawet, dużo wyższym, oczywiste. W prywatnym wykorzystaniu na cele pozytywne, że "tu jest Polska!", itp., kiedy cieszy się, że Polska i jest jakaś impreza, prywatne coś, ale nie oficjalne, urzędowe, itp., oczywiste, to wtedy zawsze to uchodzi jako dobre i pozytywne w miarę, jeśli ktoś potrafi, bo to nie proste, oczywiste. Jak by nie było, zawsze to jest strach, czy czegoś się nie 'zapluje', czyli własnego państwa, samego siebie czyli, oczywiste. Podobnie jak z ta kretyńską kotwicą typu "P', co smarują ciągle, powinno to być zakazane i kary śmierci za smarowanie na fladze polskiej tych kretynizmów i jakichkolwiek, to oczywiste przecież jest. Jeśli nie jest, dla kogoś, znaczy, że musi być obsrańcem, ale nie z tego narodu ani państwa, oczywiste, czyli na śmietnik jako odpad narodowy zbędny. Oczywistości.


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

news Maria Skłodowska-Curie kobietą wszech czasów
smaku Ciekawe dlaczego? Nie znam zbytnio historii tej pani, ale znam ją na tyle, że dla mnie była badaczką, naukowcem, pracowała sobie jak naukowiec nad tym, co sobie wybrała, na dodatek... opinia dodana 2019-08-21 17:10:06
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Goblin Market - Rossetti Christina
A mnie się to tłumaczenie podoba. Jestem anglistką, literaturoznawczynią, i mogę zapewnić, że fragmenty...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019