CHRZĄSZCZYKI – REAKTYWACJA!

Po dwóch latach przerwy, Chrząszczyki reaktywują się, żeby ponownie wziąć udział w mistrzostwa świata IGLFA [federacja piłki nożnej gejów i lesbijek], które odbędą się w Kopenhadze w dniach 31 lipca - 6 sierpnia 2005 roku.
Chrząszczyki
Chrząszczyki
W celu przygotowywania się do przedsięwzięcia, po zakończeniu sezonu letniego na boisku koło parku Skaryszewskiego, wynajęłyśmy salę i rozpoczęłyśmy treningi „indoor”.
Na razie nie ma trenera typu „trener” [choć może się pojawić w najbliższym czasie drugoligowy coach], ale są wśród nas osoby, które w piłkę grać potrafią, wiedzą jak ją przyjąć i jak kopnąć tak, żeby trafiła do adresata. Właśnie one (cale dwie:), chcące podzielić się swoją wiedzą, zdecydowały się na prowadzenie treningów.
W przeciwieństwie do ww. meczów w Skaryszewskim, o charakterze raczej towarzysko-integracyjnym niż sportowym, obecne spotkania są treningami typu „trening”: kondycja, technika i taktyka. Zabawy niet!

Do pełnego składu jeszcze nam daleko, więc zapraszamy do Chrząszczyków wszystkie kobiety, które chciałyby uczestniczyć w szalonym przedsięwzięciu, jakim jest udział w kobiecej drużynie piłki nożnej.

Zainteresowane treningami lub ekspedycją (lub jednym i drugą) prosimy o kontakt na adres: chrzaszczyki@op.pl.

Treningi odbywają się co piątek od 20:10 do 22:10 w sali gimnastycznej w szkole przy ul. Niecałej 14 (w Warszawie). Jak trafić: wchodzimy do Ogrodu Saskiego od strony Pl. Bankowego, w pierwszą alejkę skręcamy w lewo i ta doprowadzi nas do szkoły.
zuz@
Data publikacji w portalu: 2004-11-22
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne Kino
dorja To jest fajne :P opinia dodana 2020-08-31 00:16:42
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020