Ellen DeGeneres i Portia de Rossi parą?

"To jest moje życie. To jest to, co kocham, moja dziewczyna i ja jesteśmy zakochane"
Ellen & Alexandra, www.shoe.org
Ellen & Alexandra, www.shoe.org
Portia i Franceska, www.shoe.org
Portia i Franceska, www.shoe.org
Aktorka Ellen DeGeneres rozstała się z kolejną partnerką. Amerykańskie czasopismo dla homoseksualistów "Advocate" informuję, że DeGeneres i Alexandra Edison chodzą odrębnymi ścieżkami.
Para poznała się w 2001 roku i w ubiegłym roku wspólnie zamieszkała. W aktualnym numerze "Advocate" znajduję się także Fotoreportaż o parze. DeGeneres twierdzi w nim, że: "To jest moje życie. To jest to, co kocham, moja dziewczyna i ja jesteśmy zakochane". DeGeneres stała się sławna dopiero po rozstaniu z aktorką Anne Heche w 1999 roku.
Według aktualnych doniesień Ellen zakochała się w Porti de Rossi. Seksowna gwiazda serialu Ally McBeal z tego powodu opuściła Francesca Gregorini, córkę Barbary Bach, żony Ex – Beatles'a Ringo Starr.
Majka
Data publikacji w portalu: 2005-01-09
Źródło: shoe.org
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

yeliena2005-01-09 13:37
nie dziwie sie ellen...portia jest boska :)

Joey2005-01-09 23:52
O w mordę, to Portia z kobietą? Wow...nie dziw, że Bisquit miał z nią same problemy ;-)

pansy2005-01-10 20:42
a Portia się ostatnio nie ożeniła?

fragrantOctober2005-01-18 02:19
ehmmm... ja przepraszam bardzo,czy ja moge tak na chwilke ?... SPROSTOWANKO! Jako an extremely big fan of Ellen chcialabym zauwazyc iz powyzsze doniesienia sa jakby niepelne i nie do konca prawdziwe, niestety. Pozwole sobie zatem na wyprostowanie tego i owego, moge? ;-) Otoz: Po pierwsze i najwazniejsze! to nie Ellen stala sie sławna i znana po rozstaniu z Anne [notabene nie w 1999, poniewaz one poznaly sie w 1997 na party po rozdaniu Oscarow i byly razem 3,5 roku] tylko to Anne wykorzystala nieco Ellen do wywindowania sie w swojej karierze [choc cosik jej jednak nie wyszlo,bo za bardzo jej w kasowych filmach nie widac...] Anyway, Ellen W STANACH rzecz jasna byla znana juz od dawna! To tylko NAM w naszym kochanym kraju wydaje sie ze niejaka Anne Heche jest znana, poniewaz akurat traf chcial ze zagrala w Ally McBeal tudziez z Harrisonem Fordem w "Six Days, Seven Nights". Prawda jest taka ze Ellen w Stanach znana byl od bardzo dawna a kompletny boom i "szal' na jej punkcie nastapil z momentem kiedy w roku 1997 Ellen na planie swojego sitcom'u "Ellen" [wczesniej "These Friends of Mine"] zrobila publiczny "coming out", zarowno jako Ellen Morgan czyli glowna postac, jak i ona sama - Ellen Degeneres. Pomimo olbrzymich trudnosci z emisja historycznego i jakze waznego odcinka [o specjalnie utajnionym tytule "The Puppy Episode"] AŻ 42 mln. Amerykanow obejrzalo Ellen Degeneres obwieszczajaca swiatu ze szklistymi od wzruszenia oczami "...I'm gay..." What a ground-shaking moment that was :) [komentarz ode mnie hehe] Co do nowego "zwiazku" [tak do konca nie wiadomo na ile to powazne na razie] Ellen natomiast to sprawa ma sie tak [jesli ktos sie juz znudzil moimi opowiastkami to z gory przepraszam....bedzie jeszcze pare linijek ;) ] : wywiad z Ellen w "The Advocate" zostal przeprowadzony w grudniu, kiedy Ellen i Alexandra Hedison byly/mieszkaly jeszcze razem. Notabene zdjecia zamieszczone razem z artykulem zrobila sama Alexandra, ktora z zawodu jest profesjonalnym fotografem [aktorka tez ;) grala w "L.A Firefighters"] Potem natomiast sprawy potoczyly sie nieco hmm... jakby to ujac, "z gorki". Po pewnym Christmas Party w L.A Ellen przypadkowo spotkala po raz kolejny [poznaly sie wczeniej 9 mies. temu] Potia De Rossi i ... hehe o ile wtedy [9mies.temu], jak donosza amerykanskie brukowce, "obie Panie pozostaly wierne swoim partnerkom" [choc podobno iskrzylo,iskrzylo...] to podczas kolejnego spotkania po prostu daly sie poniesc emocjom i cytuje "acted on their mutual attraction" co w wolym tlumaczeniu oznacza - polecialy jak oszlale do limuzyny Ellen i tam... se pogadaly ;))) - tak podobno bylo! ale nie bylo mnie tam wiec nie powiem Wam na 100% musimy poki co wierzyc artykulom prasowym. Taaaa... no i tak to niby wyglada... zatem jak widac Ellen mimo swoich 46 lat nadal poszukuje szczescia, spokoju, spelnienia... Jak my wszyscy jak mniemam... ;) Zatem tak mniej wiecej ksztaltuje sie cala sprawa, choc nie cala bo o Ellen mozna dlugo ...wlasciwie bez konca... ;) To znaczy ja moge o Ellen dluho i bez konca, awięc jesli ktos ma ochotke dowiedziec sie czegos ciekawego, sluze moimi kompetentnymi wiadomosciami - zawsze staram sie byc up-to-date Trzymajcie sie ! Be strong, speak true! [jak mowi Melissa Etheridge, bardzo dobra znajoma Ellen - super utalentowana piosenkarka!] sluze mailem na zyczenie , aha! i polecam PORTALOWI swoje uslugi w kwestii "Fill me in about Ellen Degeneres", czyli "Daj znac co slychac u Ellen" papa

waskez2005-01-25 19:17
Szkoda, Alex & Ellen to była PIĘKNA para....

waskez2005-01-27 17:49
Hej "fragrantOctober"!!! Może juz czas na jakąś porządna polską stronę o Ellen???Może coś skonstruujesz? Czekam z niecierpliwością... bo mam świra na puncie Ellen

ella2005-02-08 19:21
fragrantOctober dzięki za informacje.Też uwielbiam Ellen(podobnie jak Melisse).Chętnie dowiem się czegoś ciekawego:)Be strong,speak true!!!!Pozdrawiam!!!

fragrantOctober2005-02-18 04:39
Witam ponownie :) Hm... musze przyznac ze mi szanowne kolezanki daly do myslenia... well, well, well...moze to wcale nienajglupszy pomysl z ta polska stona o Ellen?!? naprawde myslicie ze to by zadzialalo? ja myslalam ze w naszym nieco zacofanym kraju to nikt oprocz mnie i moich kolezaneczek o Ellen nie slyszal ;-) LOL! a tu taka mila niespodzianka - ZAPRASZAM DO KORESPONDENCJI, wymieniania spostrzezen i informacji o Ellen i wzglednie o Melissa'ie [ah...te koncowki imion w odmianie po polsku hihi...] Adresik: mad.teacher AT interia.pl P.S Mam nadzieje ze jako wierne fanki nie ominelyscie najbardziej sensacyjnej projekcji ostatnich czasow w TVP 2 (!) "If These Walls Could Talk2" z nasza boska Ellen! Niesamowity film... TAKE CARE! pozdrowienia

fragrantOctober2005-03-15 05:02
tak z najnowszych news'ow o Ellen: niepokojace niestety wiadomosci .... ale juz po wszystkim... i jest O.K! UUFFF! A MIANOWICIE: przy rutynowym badaniu odkryto iz Ellen miala 3 polipy na szyjce macicy.... Prawie od razu poddano ja zabiegowi i usunieto zagrazajace jej zdrowiu polipy. Ellen poinformowala o tym swoich widzow w zeszlym tygodniu podczas swojego TEDS [The Ellen Degeneres Show] . Powiedziala ze czuje sie dobrze i zarazem apelowala do nas wszystkich abysmy nie tylko odstawiali do mechanika nasze samochody kiedy zbliza sie czas przegladu, ale zebysmy przede wszystkim dbali o nasze zdrowie i regularnie sprawdzali czy wszystko jest w nalezytym porzadku. I JA CALYM SERCEM POPPIERAM! o moja Toyote dbam bardzo ale i siebie nie zaniedbuje! fragrantOctober a.k.a. 'minus gall bladder ' ;))))

silvermoon72006-05-10 23:41
Kocham Elexandre Edison..jest WSPANIALA...Jesli sie chcecie przekonac, to zobaczcie Lword 3 ...bodajże 3 odc. scena milosna..WYMIĘKNIECIE.... Kocham ALEXANDRE i ciesz sie ze jest wolna, lece do Stanow zdobyc jej serce...