Skuteczna akcja wysyłania maili

Łódzki oddział KPH dziękuje osobom, które wsparły jego protest.
Kampania Przeciw Homofobii oddział Łódź pragnie serdecznie podziękować
wszystkim osobom, które odpowiedziały na nasz apel i wysłały do redakcji "Gazety Łódzkiej" protesty w sprawie artykułów "Cios poniżej pasa" i "Cios poniżej pasa-cd.", w których znalazły się sformułowania sugerujące, że homoseksualizm i pedofilia oraz ekshibicjonizm to jedno i to samo.

To dzięki Wam i podjętym przez Was działaniom w numerze z 12-13 lutego 2005 r. wydrukowano na drugiej stronie sprostowanie, w którym przypomniano, że homoseksualizm jest normalną orientacją psychoseksualną i że nie ma nic wspólnego z pedofilią. Raz jeszcze dziękujemy za wsparcie!

Jednocześnie pragniemy wyrazić zadowolenie z faktu publikacji tego sprostowania przez redakcję "Gazety Łódzkiej". Profesjonalizm gazety polega nie na tym, że w ogóle nie popełnia ona błędów, ale na tym, że popełniwszy błąd potrafi się do niego przyznać.

Członiknie i członkowie Kampanii przeciw Homofobii oddział Łódź
Tomek
Data publikacji w portalu: 2005-02-16
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

wyspiareczka2005-02-16 23:57
Super! To kolejny dowód na to, że musimy reagować na dyskryminowanie nas. Nadzieje we mnie wstępuje, gdy czytam takie rzeczy.Musimy walczyć o swoje bezpieczeństwo i prawa.

Kachus2005-02-20 12:55
Przede wszystkim musimy reagowac na tego typu zaistniałe sytuacje. Nie walką z jednym karabinem maszynowym i skrzynką naboi ale inteligencją, stanowczością i konsekwencją.


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020