Klub dla kobiet wreszcie w Warszawie!

W piątek 5 sierpnia zapraszamy na imprezkę otwierającą funkcjonowanie cafe klubiku "ladies only" czy - jeżeli wolicie dosłowność - dla lesbijek i biseksualistek.
Od 20:00 - "niegrzeczna" impreza towarzysko-taneczna wylącznie dla dziewczyn czyli "ladies night".
Do dyspozycji dwa pomieszczenia. "Bufet tani i zimny". Atmosfera rodzinno-intymna.

Zapraszam do "klubokawiarni" WOLNY CZAS na ulicę Bialostocką 4.
Data publikacji w portalu: 2005-08-01
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

chloris12005-08-01 16:35
Fajnie, że będzie takie miejsce nie tylko dla les ale również dla bi. Ps. gdzie konkretnie bedzie imprezka?

mysi2005-08-02 11:52
o jezu! toz to trojkat bermudzki. A w leb sie tam nie zarobi wychodzac z klubu?

kocica312005-08-02 13:05
To miło że powstał nowy lokal w Wawie mam nadzieję że przypadnie mi do gustu.

kocica312005-08-02 13:11
Mysi - nie rozsiewaj propagandy ......na co to komu i po co?

inna2222005-08-02 13:19
O Jezu!To byl trójkat.Teraz Bialostocka to spoko ulica na tylach wielkoeuropejskiego Carrefoura.kamieniczka pod czwartym-zabytkowa.Na piętrach Zwiazek Gluchych więc w WOLNYM CZASIE "leci muzyka i nikogo nie dotyka".Poza tym jest dyskretna ochrona,która może nawet odprowadzić na przystanek nocnych busów (jakieś 200 m.od klubiku)...Niech mysi pzrzyjdzie i sprawdzi,a dla bezpieczeństwa zamkniemy kota w komórce. Chloris!Imprezka bedzie pod czwartym,na Bialostockiej,na parterze ,na 120 m kw.

chloris12005-08-02 17:05
Dzięki inna222 :)

jacqie2005-08-04 20:21
<wow> ale fajnie, że bedzie coś takiego :) szkoda że mnie w Warszawie teraz nie ma... heh..

inna2222005-08-06 04:52
trochę prywaty teraz... Imprezka poooszla!Dziewczyny! Bylyscie fantastyczne,dla takich spotkań warto żyć!Kocham Was!DZIĘKI za wszystko... wasza na wieki iwona

inna2222005-08-07 00:04
po imprezce w WOLNYM CZASIE zostaly "porzucone":okulary p/sloneczne f-my PROSTAF i zaplaniczka gazowa "Marlboro",czerwona,b.elegancka. Rzeczone przedmioty sa do odebrania w klubowym barku

jaheira2005-08-07 17:14
Szkoda, ze nie bylam... :((( Nie wiedzialam, a mieszkam obok.. ;((( A moze jakies foto z imprezy, albo chociaz z wnetrza... ;))) pozdrawiam

ZADYMA-ONA2005-08-16 14:43
JA ROWNIEZ POPIERAM OTWIERANIE NOWYCH MIEJSC DLA TAKICH JAK MY BO PRZECIEZ DO HUJA NIEEE JESTESMY GORSI OD ZADUFANYCH HETERYKOW,KTORZY UWAZAJA SIE ZA ZDROWYCH PSYCHICZNIE ,PO CZYM ROBIA NIESTWORZONE ZECZY.POZDRAWIAM WAS I ZYCZE POWODZENIA.

Franciszka02018-01-20 18:25
Możecie też spróbowac klubu kobiet w "Dom Szampana", spotkania mamy raz w miesiącu

Usiadziesz2018-01-21 10:35
Franciszka0 -podpowiesz coś więcej, bo jestem zainteresowana. Kiedy następne spotkanie? Jaki ma charakter impreza (disco czy spotkania kameralne)?

mrssushi2018-01-23 10:08
Informacje w dziale KLUBY są już stare i nieaktualne.

Franciszka02018-03-27 23:28