Koniec Paradise'u

Na dobrej imprezie – czas szybko mija. Po latach doskonałej zabawy klub „Paradise” schodzi ze sceny życia gejowskiego. Istnienie najbardziej znanego warszawskiego klubu gejowskiego przez 9 lat uważamy za swój olbrzymi sukces.

Klub „Paradise” to długa i niezwykle ekscytująca historia, niezliczona liczba miłych chwil, przecieranie trudnych szlaków w naszym nietolerancyjnym dla mniejszości seksualnych społeczeństwie, niezapomniane wspomnienia dla osób ze środowiska gejowskiego w całej Polsce i nie tylko, debiuty gwiazd występujących do dziś, a także nawiązane przyjaźnie i związki partnerskie.

Klub ”Paradise” to nie tylko miejsce, ale przede wszystkim ludzie – goście klubu, a także pracownicy. Jesteśmy przekonani, że to właśnie ludzie tworzyli wspólnie z nami ten klub – jego niezapomniany klimat i doskonałą atmosferę. Wbrew słowom piosenki: „nic nie może w życiu wiecznie trwać” Paradise nie odejdzie w zapomnienie. Jego tradycje, aczkolwiek w nowoczesnym kształcie, dostosowanym do dzisiejszych realiów, a w szczególności do gustów naszych gości – przetrwa. Nie żegnamy się, pamiętajcie, że Paradise ma młodszą siostrę „Galerię”. Tak więc impreza, będzie trwać nadal……..

Dziękując Wam, za te wszystkie lata, które spędziliście z nami, gorąco zapraszamy na huczną finałową imprezę w Paradisie, która odbędzie się 12 i 13 sierpnia.
Iwona i Darek
Data publikacji w portalu: 2005-08-11
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

zuz@2005-08-11 20:42
Jej, jest mi przykro choc od dawna nie lubilam tam chodzic :( Tyle wspomnien, pierwsze imprezy polleskowe po meczach na AWFie, pierwsze urodziny portalu, srody dla kobiet jeszcze nie az tak dawno. Chlip.

Promyczek2005-08-12 10:51
Coś się kończy, coś się zaczyna... Łezka w oku, kiedy wspomnę jak pierwszy raz przekraczałam progi lokalu przy Wawelskiej. Jeszcze większa łezka jeśli wspomnieć, że za czasów licealnych niemal co popołudnie po treningu przychodziłam na herbatkę zupełnie nie świadoma niczego :) Mimo wszystko będę tęsknić.

ahoj2005-08-12 11:43
Łza się w oku kręci:( ! Takie miejsce, z mnóstwem historii małych i dużych. Nie mogłam uwierzyć w ten fakt, ale cóż... Impreza będzie świetna, a w sobotę Gościem Specjalnym będzie prof. Maria Szyszkowska, kandydatka do Pokojowej Nagrody Nobla, kandydatka na urząd Prezydenta RP.

Joey2005-08-12 17:01
Ech ech, pomyśleć, że 7 lat temu poznałam tam moją obecną ukochaną...Na zawsze zapamiętam ten klub - właśnie za to, że spotkałam tam po raz pierwszy ludzi, którzy wiele dla mnie znaczą. Bo to przecież ludzie, a nie mury, muzyczka i dekoracje tworzą to "coś" :-)

Ryfka2005-09-13 14:57
taaa ja tam złamałam palet u ręki (założona mi gips) a póżniej skręciłam noge w kostce :) łezka to mi się w tedy w oku kręciła ;)


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne Kino
dorja To jest fajne :P opinia dodana 2020-08-31 00:16:42
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020