W obronie rodziny. MW i LPR vs L. Kaczyński

Jeszcze na dobre nie przetrawiłyśmy informacji, że Lech Kaczyński nie ma nic przeciw osobom homoseksualnym w pokoju nauczycielskim, gdy LPR z zawsze wiernym MW zwołało w trybie przyspieszonym manifestację w obronie tak nagle i nieoczekiwanie śmiertelnie zagrożonej rodziny.

"Dziś o godz. 16.00 na Placu Bankowym w Warszawie odbędzie się manifestacja w obronie rodziny i przeciwko wypowiedziom Lecha Kaczyńskiego w kwestii homoseksualizmu. Obecny będzie m.in. poseł Roman Giertych" - można było dzisiaj przeczytać na stronach LPR-u.

Nasza reporterka pospieszyła na miejsce demonstracji, niestety tylko po to, by przez 20 minut słuchać, że PO i PiS odpowiadają za rządy AWS, wzrost bezrobocia i wyprzedaż majątku narodowego. Czas umilało jej liczenie, czy protestujących, nieco już łysiejących mimo włodego wieku mężczyzn, jest więcej niż transparentów, czy też haseł wystarczyło dla wszystkich.

Wbrew zapowiedziom, nie usłyszała ani też nie zobaczyła żadnego prorodzinnego hasła. Również poseł Giertych nie zaszczycił protestu swoją obecnością.

Nasze obawy, że być może LPR poszła po rozum do głowy i postanowiła sobie odpuścić bronienie polskich rodzin przed zakusami wrednych eurolesb i homopedałów, okazały się na szczęście bezpodstawne. Kilka godzin po szokująco tolerancyjnym oświadczeniu Lecha Kaczyńskiego (o dzięki Ci, łaskawco, że nie odmawiasz nam naszych konstytucyjnych praw) brat Jarosław zdementował jego oświadczenie. Także nie martwcie się, wszechpolskie chłopaki - nauczycielom gejom i lesbijkom PiS mówi stanowcze NIE.
Rudewredne, abs_ik
Data publikacji w portalu: 2005-09-21
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020