Lambda Warszawa po wakacjach!

Grupy spotkaniowe i wsparcia w Lambdzie Warszawa ruszają po przerwie wakacyjnej pełną parą. Zapraszamy wszystkie/ich na Hożą - każda/y znajdzie coś dla siebie.

Spotkaniowe grupy dla lesbijek i gejów, dla osób transsekualnych, dla cudzoziemek i cudzoziemców; telefon zaufania; dyżury psychologa i prawnik; grupa "Bezpieczniejsze związki"; spotkania żeglarzy i pływaków; biblioteka, czytelnia i pokazy filmowe; imprezy organizowane w Bastylii i innych knajpkach - oto nasz oferta!

Kilka rzeczy uległo zmianom - Grupa dla dziewczyn "Gennema" spotyka sie w czwartki, w godzinach 18.oo - 20.oo (a nie, jak dotychczas, w godzinach 18.3o - 20.3o); Grupa dla osób transseksualnych spotyka sie w drugi i czwarty piątek miesiąca, od 18.oo do 20.oo (a nie jak do tej pory w środy); powstaje też nowa grupa - dla cudzoziemców (pierwszy i trzeci piątek miesiąca, 18.3o - 20.3o) - rusza ona od listopada 2005. Myślimy też o grupie dla osób chcących założyć rodziny!

Jeśli masz jakieś własne pomysły na to, co można robić w Lambdzie - zgłoś się do nas!
Szukamy też wolontariuszek i wolontariuszy chcących pracować w Telefonie Zaufania (najlepiej osoby studiujące/po studiach psychologicznych lub socjologicznych; minimalny wiek - 23 lata; osoby empatyczne, chcące przejść szkolenie i poświecić trochę swego czasu na pracę wolkontariacką:) ) - zgłoś się do nas!

Kontakt: krzyskl@poczta.onet.pl
Krzysiek Kliszczyński, koordynator pomocówki
Data publikacji w portalu: 2005-10-04
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

Promyczek2005-10-04 14:32
"Szukamy też wolontariuszek i wolontariuszy chcących pracować w Telefonie Zaufania (najlepiej osoby studiujące/po studiach psychologicznych lub socjologicznych; minimalny wiek - 23 lata; osoby empatyczne, chcące przejść szkolenie i poświecić trochę swego czasu na pracę wolkontariacką:) ) - zgłoś się do nas! " Szkoda, że Lambda Warszawa nie szanuje tych, którzy wolontariuszami są już! Jeśli macie czas to go poświęcajcie możecie też liczyć na to, że nikt nie zwróci uwagi na wasze poświęcenia. W zeszłym "sezonie" średni czas oczekiwania na odpowiedź na e-mail do Lambdy w sprawie wolontariatu wynosił pół roku i to tylko jeśli się interweniowało u znajomych. W innym wypadku czeka się daremnie. Dodatkowo może się okazać, że koordynator zgubił numer lub e-mail albo nigdy go nie zanotował mimo, że współpracujecie już od dwóch lat a news letter od Lambdy otrzymujecie regularnie na wskazany adres e-mail! Co do szkoleń to powiem tak: Są fantastyczne jeśli... uda się wam w ogóle o nich dowiedzieć (że są organizowane nie mówiąc już o terminie) oraz jeśli w ogóle są organizowane. Wybacz Krzyśku-Koordynatorze to jest to czego ja doświadczyłam. Zwracałam Ci na to uwagę kilkakrotnie nic się nie zmieniło i teraz będę o tym mówić.

moon2005-10-04 16:15
i slusznie, moze ta droga podziala. mimo problemow to bardzo dobrze ze istnieje taka organizacja, jedna z niewielu


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020