eFKa zaprasza na trening genderowy

Fundacja Kobieca eFKa zaprasza osoby, które chciałyby podwyższyć swoje kompetencje trenerek/trenerów genderowych, do udziału w cyklu szkoleniowym w zakresie treningu genderowego.

Organizujemy cykl szkoleniowy z udziałem doświadczonych trenerek genderowych zagranicznych i polskich. W jego ramach uczestniczki i uczestnicy szkolenia będą również same / sami przeprowadzać próbne treningi genderowe. Do udziału w 16-osobowej grupie szkoleniowej zapraszamy osoby, które mają kompetencje genderowe (potwierdzone np.: przez udział w ruchu kobiecym lub przez studia genderowe) oraz doświadczenie szkoleniowe(np.: jako trenerki / szkoleniowczynie / osoby zajmujące się edukacją dorosłych).
Na Wasze CV wraz z listem motywacyjnym czekamy do 8 maja 2007 pod adresem e-mail: agataszyp@gmail.com (Agata Szyplinska).
Terminy pierwszych zjazdów to 31 maja-1 czerwca oraz 21-22 czerwca.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jest też możliwość dopłat do kosztów przejazdów i noclegów. Szkolenie odbywa się będzie w Krakowie.
eFKa
Data publikacji w portalu: 2007-05-03
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Radość seksu lesbijskiego - Newman Felice
ma może ktoś do sprzedania tą książkę ??

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020