Superniania pomaga rodzinie lesbijek

Niedziela 30.09, TVN. Tym razem Superniania udaje się do mieszkania na jednym z gdańskich osiedli. To tu Dominika wspólnie z przyjaciółką Martą wychowuje dwie niesforne córki.
Superniania
Superniania
Siedmioletnia Laura i pięcioletnia Oliwia, dziewczynki pełne energii i pomysłów, są dla młodych mam nie lada utrapieniem. Krzyk, płacz i wybryki córek wyraźnie kolidują z domową pracą Dominiki i Marty. W mieszkaniu panuje chaos. Dzieci mają silne i trudne charaktery. Oliwia nie słucha żadnych poleceń, wrzeszczy i histeryzuje. Młode mamy nawet przez kilka godzin nie potrafią jej uspokoić. Z kolei Laura nieposłuszeństwo pokazuje otwarcie i stanowczo, jest pyskata. Do kłótni dochodzi często również między samymi dziewczynkami. W nerwowych sytuacjach Dominika i Marta zostawiają dziewczynki i uciekają na balkon. Bezradność mam wymaga interwencji Superniani. Z początku wydaje się, że wszystkiemu winne są niesforne dzieci. Jednak po krótkiej obserwacji Superniania wysuwa zaskakującą diagnozę. Przyczyną domowych problemów okazują się być ciągłe zakazy...

niedziela 30.09, TVN
17:30 - Superniania 2, reality show

następnie zobaczymy omówienie tego programu w TVN Style
poniedziałek 1.10
17:30 I Ty możesz mieć Superdziecko
Data publikacji w portalu: 2007-09-21
Źródło: lista PL (LBT)
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

HOT_SHOT2007-09-22 15:41
ooo! bardzo fajne napewno obejrzę..aby w przyszłości też nei miec takich problemów.

celine2007-09-22 20:59
Gratuluje dziewczyny!!! Nie moge sie juz doczekac programu z malymi Li i Lu! Caluje Was, Karolina Skowron

dubiduu2007-09-22 21:07
hmmm tu chodzi o Lu i Li ? Nieźle, czytam blog mam ale nic nie wskazywało, żeby panie miały takie problemy z córkami, żeby musiały uciekać na balkon.......heh;)

skosnaa2007-09-23 00:28
to trzeba obejrzec.. czy to nie NIKKI I JEEN.. i ich corki LI I LU?

LadyMisfit2007-09-23 02:41
mmm nie mogę się doczekać. Wreszcie zobaczę Li i Lu :-) Program obowiązkowy!!!

MayAnna2007-09-23 11:03
Super :D to juz za tydzien :)

smoothjazz2007-09-23 18:01
Telewizja szuka pomyslow jak podniesc ogladalnosc programow! Okazuje sie, ze prywatnosc tez jest juz na sprzedaz. I poklocic sie mozna na wizji i zrodzic problemy, ech... Smutne... Pytam, po co? Cyrk na kolkach.

Jenn2007-09-23 19:23
taaaa... szkoda tylko że najbardziej sensacyjny w tym newsie jest tytuł, bo ani z opisu ani z programu nie bije fakt tego, ze biorą w nim udział "lesbijki" minus dla redakcji za to, że właśnie takimi tytułami generuje tanią sensację i "mięcho na młyn" dla serwisów brukowych.

Marlenek2007-09-24 11:14
Hej.To super program i można wiele wniosków z niego wyciągnąć i wiele praktycznych rad wprowadzić w życie,nie rozumiem tylko dlaczego z tego akurat odcinka robi się taką sensację?Bo wystąpią w nim dwie,z całą pewnością SUPER MAMY???Każdy ma czasem problem z niesforną kruszyną.

faind2007-09-25 13:11
Myślę, iż jest to "sensacja" sama w sobie też i dla nas. Nigdy tego nie było, nie było „widać” lesmam w polskiej TV, teraz jest i to o dostępnej porze, w jak, że popularnym programie, teraz i "my" możemy zobaczyć nasze les mamy :) ja podziwiam i pozdrawiam. Co do stacji to może i dobrze, ze za wiele nie mówi, kto ma wiedzieć wie, kto domyślić domyśli. Nie odrazu Kraków zbudowano. Trzymam kciuki za mamy jak i za Panią prof. Dorotę Zawadzką.

Charlize872007-09-29 10:28
No i pięknie nie wiedziałam że mam na osiedlu parę lesbijek wychowujących wspólnie dzieci, muszę obejrzeć :)

gabriela2007-10-01 00:24
Oglądałam, mieszane uczucia mam ...

73652007-10-01 21:43
bardzo mi się podobało, bardzo!!!! , nie raz wzruszyłam się , mój wniosek : za mało poświęcały czasu dziewczynkom, to było zauważalne, mam nadzieje , że teraz to sie zmieniło, życzę dużo wytrwałości i cierpliwości, i miłości rzecz jasna!!! ....


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

80kobiet Sharon Stone
Sapioseksualna Moja szczenięca miłość 🙃 opinia dodana 2021-09-30 01:38:37
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu