Przyznała, że jest lesbijką!

Lindsay Lohan Na dwudzieste drugie urodziny Lindsay Lohan dostała od swojej kochanki pierścionek z brylantem za 22 tysiące dolarów!
Lindsay Lohan
Lindsay Lohan
DJ'ka od dawna oszczędzała na luksusowy prezent dla swojej dziewczyny. Brylanty i złoto to symbol ich płomiennej miłości, która ma być wieczna jak diamenty.

Podczas urodzinowego toastu Lohan potwierdziła właściwie oficjalnie, że jest w lesbijskim związku. Mówiąc o swoich marzeniach i planach na przyszłość, zwracała się bezpośrednio do Samanthy:
Chcę przeżyć następny rok szczęśliwa i zdrowa, kontynuować drogę, którą podążam i być z osobą, na której bardzo mi zależy.
Data publikacji w portalu: 2008-07-09
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

Ireth2008-07-10 17:21
Czy Wam rozum odebralo, zeby na stronie glownej kopiowac "artykuly" z PUDELKA??? Pani Lindsay to co najwyzej moze byc biseksualistka, nie lesbijka, a kto jak kto, ale redaktorki KK powinny znac takie rozroznienie. Juz pomijajac fakt, jaki to news...

Emocja2008-07-10 17:36
Właśnie!Popieram zażalenie koleżanki Ireth! Ale niech se przeżyje dziewczyna kolejny rok zdrowa, a co tam!:)P.S. Ireth, przyznaj się, że tych diamentów jej zazdrościsz i dlatego tak się ciskasz:)

babette2008-07-10 19:33
:D Redakcja portalu kopiuje PUDELKA, pogratulować. PS. Nie mam nic przeciwko diamentom, ale pierścionek jest paskudny.

piesn_smierci2008-07-10 20:38
eeee tam diamenty, srebro ładniejsze

ona_czyli_ja2008-07-10 20:46
No co Wy, dziewczyny. Przelecieli ja wszyscy aktorzy i kelnerzy z Hollywood i okolic, ale w koncu stwierdzila, ze jednak jest lesbijka. Super :)

Emocja2008-07-11 07:17
O nie!Chciałam zobaczyć ten pierścionek, skoro babette tak wybrzydza i się wciągnęłam w Pudelka!Czyli, że robicie tu reklamę pudelka, żeby co słabsze jednostki odpadły i się przeniosły do inszego portalu, tak? Co tam ta lalunia! Dowiedziałam się, że Michael Jackson ma trąd!!! A poza tym zwracam honor tej jak jej tam-Lindsay coś tam- skoro ją wszyscy przelecieli (a może ona ich?) i ona twierdzi, że lesbijką jest, to to jest mądra dziewczyna, bo przynajmniej rzetelnie i z zaangażowaniem sprawdziła! A nie pochopnie się ocenia-nie to co niektóre z nas!WSTYD!:)))))

ava402008-07-11 09:05
Prymitywne komentarze pokazują, że niektóre czytelniczki tego serwisu swoim poziomem równają się z czytelnikami Pudelka:) Powinnyście się przerzucić na komentowanie informacji na plotkarskich portalach:) A co do pani Lohan, to piękna kobieta i życzę jej jak najlepiej.

M-planet2008-07-11 11:27
No i widzisz, Emocjo, zarobiłaś w miotłę. I słusznie. I słusznie. ;-P :-D

Emocja2008-07-11 13:08
noooo i muszę powiedzieć, że chyba się popłaczę:((( Perla11 ma rację - jestem beznadziejna i w dodatku mam poczucie humoru - chyba pójdę do lekarza!ja chcę w końcu spoważnieć - obiecuję, że spróbuję, ale obawiam się, że odwrócą się wtedy ode mnie moi przyjaciele, a może i nawet sama matka moja!HAHAHAHAHAHA!p.s. ej!Planeta!ja przecie miotły nie mam-tylko czopiradło na łbie!hihi.

piesn_smierci2008-07-11 13:28
Emocjo jako urojona lekarka przepisuję ci receptę na spotęgowanie humoru:P

Ireth2008-07-11 15:34
Droga Avo40 -- jaki news, takie komentarze...

Emocja2008-07-11 15:47
teraz uwaga!całe chamstwo i prymityw ze mnie wyjdą! obejrzałam te zdjęcia i pierwsza myśl moja (jakem cham:) była: "jeżeli ten ktoś za nią, umierający z głodu, to ta babka co kupiła pierścionek, to ja się nie dziwię-mnie też by musiała coś z diamentem kupić, żebym się zainteresowała!". Przepraszam niniejszym wszystkie kulturalne Panie za mój chory umysł :)

Ireth2008-07-11 16:19
Emocjo -- alez o gustach sie nie dyskutuje. Ja z kolei predzej polecialabym na "kochanke" niz na pania Lindsay...

Emocja2008-07-11 16:57
no z tymi gustami to fakt. Ale też przyznaję rację co do wyboru, bo w sensie typu urody, to ja tez stawiam na te zagłodzoną (właściwie to obie są niedożywione), ale nie w tym stanie! W tym stanie zdrowia, to ja widzą ją ze sobą na spacerze najwyżej - ja pcham wózek, a ona z kocykiem ogrzewającym jej kończyny nie posiadające tkanki tłuszczowej, drobi chlebek dla gołębi:)))))))))))))

piesn_smierci2008-07-11 17:07
mi tam kochanka się podoba:P zwazywszy na 10 kilo do zrzucenia które mnie jeszcze czekają

Emocja2008-07-11 17:42
to już jest raczej dyskusja o chorobie, a nie urodzie i gustach-tak sadze. Pieśni-przecież ta kobieta jest jak wrak człowieka, nie widzisz tego? Tak nie wygląda zdrowy człowiek-może z wyjątkami, niektórzy tak mają przez pół życia, chociaż jedzą.

jjckitty2008-07-12 00:00
jak dla mnie moglaby sie wcale nie ujawniac, ble, ohyda

abs_ik2008-07-12 16:54
Liczba komentarzy pod tekstem świadczy o jednym - warto publikować takie "informacje" (nawet jeżeli nic z nich nie wynika). Więcej luzu! Pudelek rulez :P

poczfara2008-07-13 08:32
Sądze, że takie tematy w ogóle mnie nie obchodzą, a weszłam tu jedynie dla komentarzy :) stała się lesbijką -dobrze nie jest tylko sie bawi - jej sprawa ... to... że jest sławna NIC NIE ZNACZY. bosz...

piesn_smierci2008-07-13 12:16
poczfarko zdaj niusy z koncertu neli lepiej, kiski oleńka:-))

azyjka012008-07-14 17:46
Kobieta robi sobie reklamę, a Wy dziewczyny emocjonujecie się.PO CO??????????

Absolut6na92008-07-14 20:32
Czasem warto wrzucić coś na luzie, choćby dla sprawdzenia czy ktoś czyta i komentuje ;p A kimże w ogóle ta pani jest?!?! :)

azyjka012008-07-15 09:36
No WŁAŚNIE! :-)

witryna2008-07-18 16:07
dlaczego,przecierz ładna jest....

magg_02008-07-22 07:12
"DJ'ka od dawna oszczędzała na luksusowy prezent dla swojej dziewczyny" JAKIE OSZCZEDZANIE?!przeciez Sam ma tyle kasy ze moze sobie jubilera na wlasnosc kupic!Droga Redakcjo jesli juz cos takiego chcecie napisac to prosze o wiecej wnikliwosci w tematyke!

m_sawana802008-07-29 14:39
no dajcie spokój:)

mumisio  mumisio@op.pl2008-07-31 15:49
dopiero co przeczytałam owego newsa i wszystkie komentarze .. i napisze tylko jedna rzecz : JAK JA KOCHAM KOBIETY .. za takie cudowne uwagi, za poczucie humoru, za uszczypliwosci i inne tego rodzaju znajomite kaski dla duszy mej znekanej !!!!!!!!! :))))))))))))))))))) buziaki dla wszystkich :***********

mala_x852008-08-26 07:56
Wiem, co wszyscy sądzą o Lilo, jednak ja uważam, że jest dobrą aktorką - choć przez zawirowania w życiu osobistym trochę swoją karierę zaniedbała :( interesuje się nią od jakiegoś czasu i zawsze (zanim ten cały szum wokół jej orientacji seksualnej pojawił się w mediach, Internecie) miałam takie przeczucie, że ona jest les, oczywiście to jeszcze o niczym nie świadczy, ale myślę, że to ile czasu spędza z Sam, że wygląda o wiele lepiej niż wcześniej, uśmiecha się itd. może świadczyć o tym, że po prostu jest szczęśliwa - myślę, że dzięki temu, iż teraz w większym stopniu może być teraz sobą. Ale to tylko moja subiektywna opinia ;)