"Król i król" w opolskich szkołach?

Marzanna Pogorzelska, nauczycielka z Kędzierzyna-Koźla, z grupą studentów przygotowuje oparte na holenderskiej bajce przedstawienie "Król i król".

Opowieść "King and king" mówi o księciu, który szuka żony. Gdy żadna z kandydatek mu nie przypada do gustu, wybiera brata jednej z niej i tworzy z nim szczęśliwą parę. Przedstawienie ma być pokazywane w opolskich szkołach.

Poproszone przez "Dziennik" o komentarz Ministerstwo Edukacji Narodowej twierdzi, że na razie nie ma czego się bać, bo nie wiadomo, czy przedstawienie dojdzie do skutku.

Marzanna Pogorzelska jest autorką słynnego donosu na siebie do Romana Giertycha, w którym przyznała się do "promowania homoseksualizmu" w szkole i laureatką nagrody Fundacji Równości Hiacynt oraz Europejskiej Nagrody Tolerancji.
abs_ik
Data publikacji w portalu: 2008-12-30
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

moncada anna2009-01-03 18:25
brawo!!! oby nie zabrakło odwagi... gdy nam samym brakuje odwagi.

aniegg2010-02-15 12:23
Wstyd. Żeby od małego narażać dzieci na homo przemoc psychiczną nasze dzieci... Tu jest coś nie tak, gloryfikacja homoseksualizmu w takiej postaci, jaka obecnie występuję teraz w Polsce na wzór zachodu to żaden postęp, to dekadencja... Moralny rozkład, jeszcze wszyscy będziemy tego żałować.


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

info UFA
smaku Chyba muszę zacząć zwiedzać na jesieni te wszystkie kluby, bo zawsze sobie planuję gdzieś pójść, posiedzieć, wypić kawę, piwo, zapalić, ale nigdy nie można się zdecydować i zapomina... opinia dodana 2020-10-18 00:30:44
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Dyskretne symetrie - Winterson Jeanette
Książka mogła być napisana lepiej.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020