The Real L World

Showtime, producent kultowego wśród lesbijek serialu "The L World", planuje od czerwca tego roku emisję reality show "The Real L World". Zobacz zapowiedź video.

Według twórców The Real L Word będzie przedstawiał prawdziwe życie lesbijek. Tak jak w pierwowzorze bohaterkami będą piękne i bogate lesbijki z Kalifornii.



Osobiście niezbyt podobają mi się wybranki, a nawet sam pomysł ale pożyjemy, obejrzymy i skrytykujemy należycie.
Absolut6na9
Data publikacji w portalu: 2010-04-08
Na stronie oficjalnej można zobaczyć trailer oraz przeczytać notki o uczestniczkach nowego serialu:
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

enetava2010-04-10 12:22
nie oszukujmy się..program będą oglądac głównie faceci licząc na gorące scenki kobieco kobiece..;)

enetava2010-04-10 12:25
i drażni mnie,że znów będa pokazywane młode,piękne,bogate lesbijki,lekko oderwane od rzeczywistego życia i problemów

enetava2010-04-10 12:26
więc trudno mi to będzie uznawac za "prawdziwe życie lesbijek"

viktoriaana  viktoriaana@wp.pl2010-04-10 22:04
Obejrzę na pewno..."Jest na kim oko zawiesić" Śliczne kobiety pomarzyc zawsze można.

happyplus2010-04-11 09:18
Enetava - nikt nie kaze ci ogladac tego programu.

enetava2010-04-11 09:46
no to moja sprawa czy będe ogladac czy nie.ale chyba wypowiedziec się mogę?..;)tak mnie tylko rozbawiło stwierdzenie,że to"prawdziwe życie lesbijek"niech przyjadą do Polski to zobaczą to prawdziwe życie.nawet jak sie jest młodą i ładną to nie mamy tu lekko.

megara2010-04-12 08:17
Litości a ktora z nich jest ładna?chyba tylko ta jedna brunetka.Reszta srednia.

delusiones2010-04-14 00:56
heee szczerze ? na 2 z pośród nich można oko zawiesić , niestety tylko na 2.

lena_b2010-04-14 14:57
Część z nich oczywiście wygląda na stuprocentowe hetero, a jedna jest sztucznie stylizowana na Shane :/

enetava2010-04-14 17:39
o matko.no każda jest stylizowana na kogoś..w końcu ten sam kanał,ten sam producent..np.blondyna w stylu Alice,ale po kilkunastu wizytach na siłowni z chodem Shane.jedna jest słodka,zwłaszcza w czapeczce.

Moniono2010-04-15 15:50
Mnie sie wydaja bardziej lesbijskie niz w pierwowzorze. Co do ich urody pozostawia wiele do zyczenia, jak to w prawdziwym swiecie bywa :)

meteser2010-06-11 14:25
enetava - A kto by chciał oglądać dołujący serial o problemach? :) Mi wystarczy, że pokazują wiadomości w TV. I to że "znów będa pokazywane młode,piękne,bogate lesbijki" wcale nie jest oderwane od codziennego życia (jeszcze zależy czyjego), ale od czyiś problemów na pewno. Moich na pewno nie. Mi się podoba styl dziewczyn ze starego L Worda, z którym się bardzo utożsamiłam :) Mam nadzieję że w tym będzie podobnie :) Pozdrawiam

niewydarzona2010-08-28 22:42
Sam pomysł kretyńsko kojarzy mi się z Big Brother'em, co nie jest zbyt przyjemne. Kocham "The L Word", niedawno skończyłam ostatni sezon. Mam nadzieję, że ten program nie zepsuje absolutnie wspaniałych skojarzeń z pierwowzorem :) A jeśli chodzi o uczestniczki, to spodobała mi się ta z dredami ;)

Arayanne2010-12-13 12:18
"The Real L Word" nie ma nic wspólnego z cudownym serialem "The L Word". W mojej opinii nowy wynalazek jest sztucznym i żenującym pseudodokumentem. Uwielbiam "The L Word" raz ściskał żołądek, powodował motylki, kiedy indziej wybuchy płaczu, histerii niemal, a innym razem mięśnie bolały ze śmiechu. Nowy film "The Real L Word" jest często niesmaczny i niesympatyczny, ale nie byłoby w tym dla mnie niczego złego gdyby nie nosił tego samego tytułu.


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Witaj, Zaloguj się

NEWSLETTER I SPOŁECZNOŚCI

Chcesz być powiadamiana o nowościach w portalu? Zarejestruj się i zaprenumeruj nasz newsletter lub kanał Nowości RSS!
Możesz też dołączyć do naszej strony na Facebook lub Twitter. Zapraszamy!

  ZOBACZ TAKŻE  

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne Kino
dorja To jest fajne :P opinia dodana 2020-08-31 00:16:42
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile: