KONKURS FILMOWY po wale tynkowy !

W związku z ukazaniem się nowej pozycji w Rainbow Collection filmu PUŁAPKI DOROSŁOŚCI mamy dla Was 5 filmów do rozlosowania.
pulapka doroslosci
pulapka doroslosci
Żeby dostać film proszę napiszcie trzy Wasze ulubione sceny łóżkowe z uzasadnieniem dlaczego są to Wasze ulubione sceny!.

Najciekawsze propozycje zostaną nagrodzone filmem i  opublikowane na  portalu w dziale filmowym!

Adres na który należy wysłać opisy dagzof@tlen.pl

INFORMACJA O FILMIE:

Venli, psycholożka zatrudniona w klinice leczenia bezpłodności, marzy o założeniu rodziny. Jej wieloletni partner Antero jest u progu kariery sportowej i obawia się, że pojawienie się dziecka mogłoby zaprzepaścić jego szanse. Z obawy przed utraceniem Venli oświadcza się jej, jednocześnie w tajemnicy poddaje się zabiegowi wazektomii. Zdesperowana Venla decyduje się skorzystać z usług kliniki, w której pracuje. Pomaga jej w tym Satu – lekarka, mająca przeprowadzić sztuczne zapłodnienie. Między kobietami rodzi się uczucie, które daje Venli zupełnie nową perspektywę na macierzyństwo i związki.

Pułapki dorosłości to film o odkrywaniu na nowo swojej seksualności, ale przede wszystkim to intrygujące studium problemów, z jakimi borykają się współczesne pary.
Dagi
Data publikacji w portalu: 2011-02-24
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

Absolut6na92011-02-25 11:32
Ranking scen łóżkowych? Mhh... Super pomysł! :)

dagzof2011-02-28 22:21
jeszcze dwa filmy do rozlosowania !!!!

andrea16902011-03-29 23:00
nie mam pojęcia czy ten konkurs jeszcze jest aktualny ale podaje trzy najlepsze wg. mnie sceny łożkowe . 1. Aimee i Jaguar- scena bardzo intymna, świetnie zagrana przez główne bohaterki które po raz pierwszy kochają się. Drżenie ciał, nieśmiałe pocałunki, oddanie, zagubienie, zakłopotanie, powiew niewinności - ten pierwszy raz/ dla aimee/film o prawdziwej, tragicznej miłości, może dlatego najlepsza scena ,bo oparta na faktach i przekonywująco zagrana- miodzio !. 2. Inne spojrzenie- scena na wsi, w miejscowości urodzenia Evy, Eve i Livia ich pierwsze zbliżenie o zapachu mleka i miodu... i ta Szapołowska, nagroda w Cannes trafiona, 3. Bound- pierwsze erotyczne zapamiętanie Violet i Corky, tak gorące jak słońce o 12.00 , elektryzujące i podniecające nie tylko dla odtwórczyń rol - szlakiem tatuaży to przewodnik lesglobtroter. To było coś!


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Witaj, Zaloguj się

NEWSLETTER I SPOŁECZNOŚCI

Chcesz być powiadamiana o nowościach w portalu? Zarejestruj się i zaprenumeruj nasz newsletter lub kanał Nowości RSS!
Możesz też dołączyć do naszej strony na Facebook lub Twitter. Zapraszamy!

  ZOBACZ TAKŻE  

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Radość seksu lesbijskiego - Newman Felice
ma może ktoś do sprzedania tą książkę ??

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020