Lesbijka zwyciężczynią duńskiego X-Factor

W niedzielę wieczorem zwyciężczynią kolejnej edycji duńskiego X-Factora została piętnastoletnia Sarah. Mimo początkowych trudności i wątpliwości jurorów, Sarah szła jak burza przez eliminacje, z programu na program robiąc coraz większą furorę.

Sarah pochodzi z podkopenhaskiego Herlev. Zaczęła śpiewać namówiona przez nauczyciela, który zauważył jej sceniczny talent. Przez trzy lata miała swój zespół, wystąpiła też w musicalu, ale najlepiej czuje się występując solo. Jej muzycznymi idolami są Elvis Presley, Kurt Cobain oraz Pink, której dwie piosenki wykonała z powodzeniem w programie, a ulubionym gatunkiem muzycznym rock. Sarah gra na gitarze, gitarze basowej, keybordzie oraz perkusji. Poza pasjami muzycznymi maluje i rysuje.

Jej opiekun muzyczny podczas trwania programu, producent Cutfather, mówi o Sarze:
"Sarah jest nadspodziewanie dojrzała jak na swój wiek. Wie, jakie ma możliwości i jednocześnie jest świadoma swoich ograniczeń, a przy tym ma wielką charyzmę i sceniczną osobowość. Znalazła pasujący do siebie styl muzyczny i się go trzyma, nie musi nikogo udawać, jest sobą i dobrze się z tym czuje."

Sarah od początku była otwarta na temat swojej seksualności, choć jak przyznaje, męczyło ją zainteresowanie dotyczące tylko tego, a nie jej występów. "Chciałabym, by mówiono o tym, jak zaśpiewałam, a nie o moim lesbijstwie, które jest po prostu naturalną częścią mnie. Mówcie o mnie po prostu Sarah, a nie lesbijka Sarah" apelowala. Jej dziewczyna Frederikke unikała mediów podczas trwania programu.

Po zwycięstwie Sarę czeka nagranie płyty dla koncernu Sony.
Ireth
Data publikacji w portalu: 2011-03-26
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 5 /głosów: 1
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

Martini.2011-03-31 19:06
cieniutko coś z tym głosem, myślałam, że usłyszę coś, co powali na kolana, a to najwyżej zgina w pół przy lekkich niestrawnościach ;P

tylko-szympans2011-03-31 19:11
Na 15 lat to ona nie wygląda, raczej na 19 ; ). Śliczna jest.

tylko-szympans2011-03-31 19:13
Na 15 lat to ona nie wygląda, raczej na 19 ; ). Śliczna jest.

happyplus2011-03-31 19:58
Martini, a co ty takiego robisz, ze moglby o tobie uslyszec swiat?

coyote_ugly2011-03-31 22:13
O fak! Też bym nie pomyślała, że ma 15 :-/

fleurdumal2011-04-01 14:18
Obiektywnie? Głosy słyszałam lepsze na karaoke...ale za wygląd dałabym 300 punktów na 100 możliwych. ;)

smooczyca2011-04-01 15:07
jak to milo zobaczyc, ze nie tylko w Polsce stereotypowa les jest meska

Kiame2011-04-02 18:52
wydaje mi się, że kiepsko dobrana piosenka o wiele lepiej brzmi w innym repertuarze. no ale w refrenie jest miło:)

Sistars782011-04-03 14:06
Jest kobieca jak Eminem ;) czyli jak powiedziała "Smooczyca" stereotypowa męska les. Ani nie ma na co popatrzeć ani czego posłuchać. Głos ma jak po przepiciu. Nic szczególnego niestety.

Angel_of_dark2011-04-03 14:47
wokalnie szału na moje nie robi, buźka dosyć przyjemna, no ale właśnie ta męskość ;p

aligator212011-04-04 02:33
Nie wiem gdzie wy widzicie u niej męskość, może w krótkich włosach i sposobie chodzenia? Najwyraźniej bardzo stereotypowo ją postrzegacie. Jest bardzo delikatna z wyglądu i urocza z zachowania. No i jest naturalna. Jak na swój wiek daje radę dziewuszka.

spiderman2011-04-06 00:27
Pozdrawiam Fanow The Storm...:)

spiderman2011-04-06 00:33
Moją wyobraźnie pobudza jedynie jurorka...Swan Lee, a Sarah...troche sie zgrywa wg mnie albo taka jest:)

Alisjaaa2011-04-12 22:37
Nie wygląda na swój wiek. Wydaję się bardzo pewna siebie i przebojowa;) Jest niesamowita ech *zauroczona*

Mopowa2011-06-18 12:12
Fajna jest i ma tak samo na imię jak ja.