Rozpoczęcie sezonu 2011/2012 z Krakersami!

Sekcja siatkarska już wystartowała. Zapraszamy na treningi dwa razy w tygodniu – we wtorki i w niedziele. W niedziele mamy zarezerwowane dwa boiska, więc na pewno wszyscy chętni się pomieszczą. 6 października rusza taniec towarzyski. W nadchodzącym sezonie tańczyć będziemy w czwartki klubie Cocon – będziemy się bawić tak samo dobrze, jak w roku ubiegłym, a może nawet lepiej.

Krakowski Klub Sportowy Krakersy powraca po zasłużonej wakacyjnej przerwie. Poprzedni sezon to dla nas pasmo sukcesów – trzecie miejsce kobiet na Xmas Tournament we Frankfurcie, drugie na EuLeVoTo w Warszawie, trzecie na Volup Summer Cup w Warszawie dla składu mieszanego. Na porażki niech spadnie zasłona milczenia, wyciągnęliśmy z nich wnioski i liczymy na to, że kolejny sezon będzie co najmniej tak samo udany.

Treningi siatkówki ruszyły już pełną parą, zapraszamy we wtorki i niedziele. Nieustająco oferujemy dobrą zabawę i porządny wycisk, nie wymagając dużych umiejętności na wejściu – grunt to zapał i chęć rozwoju.

Od 6 października w czwartki w klubie Cocon startuje kurs tańca. Jeśli ktoś jeszcze nie wie, jak to jest tańczyć bez obciachu w parach męsko – męskich i damsko – damskich, niech koniecznie rezerwuje sobie czas. Znajomość tańców towarzyskich nie jest wymagana, uczymy od podstaw.
Sekcje koszykówki i piłki nożnej również niecierpliwie czekają na graczy, treningi odbywają się pod chmurką, więc spieszmy się grać, póki pogoda dopisuje.

Plan na najbliższe tygodnie to przygotowanie do turnieju we Wrocławiu. Będziemy walczyć o sukces do upadłego, ale niezależnie od wyniku miło będzie znowu spotkać się z innymi drużynami z Polski, tak na boisku, jak i poznając Wrocław nocą.

Zbliża się druga rocznica istnienia Krakersów! Jesteśmy z tego niesamowicie dumni i zamierzamy to uczcić z należytą pompą. Bez obaw, nie spoczniemy na laurach, zamierzamy „skrakersić” cały Kraków – nie tylko na sportowo.

Jeżeli ktoś jeszcze nie wie, kim są Krakersy lub chce się dowiedzieć więcej o zajęciach sportowych i innych wydarzeniach, zapraszamy na naszą nową stronę internetową www.kkskrakersy.pl, a także nanasz profil na FB.
KKS Krakersy
Data publikacji w portalu: 2011-09-21
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

tv Car Astor (fka SEE) - Potions
Lucky_Thirteen Świetne <3 opinia dodana 2020-05-31 07:17:55
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos - Lis Renata
\"Lesbos\" Renaty Lis to dla mnie brakująca podstawa, kanon myśli lesbijskiej w kulturze polskiej....
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020