Prezydent Białorusi ze smutkiem o lesbijkach

Łukaszence przykro, że kobiety wolą kobiety, gejów nie rozumie
fot: PAP/ITAR-TASS
fot: PAP/ITAR-TASS
"To nasza mężczyzn wina, że kobieta dziś kobiecie zastępuje mężczyznę. To nasza wina i dlatego jest mi przykro. Okazaliśmy się mało przekonującymi mężczyznami dla tych kobiet" - powiedział Aleksandr Łukaszenka w rozmowie z brytyjskim "Independent". Prezydent Białorusi dodał też, że nie rozumie gejów ("coś takiego jest poza granicami mego rozumienia. A jeżeli nic nie rozumiesz, to nie warto zanurzać się w ten problem") i nie ma zdania na temat seksu grupowego.

"Co się tyczy mężczyzny i kobiety, to jest to absolutnie normalne. To jest klasyka, a ja jestem człowiekiem klasycznym. Powstają rodziny, a głównym celem rodziny jest urodzenie dzieci. Co się tyczy kobieta - kobieta, już mówiłem o tym, to nasza mężczyzn wina, że kobieta dziś kobiecie zastępuje mężczyznę. To nasza wina i dlatego jest mi przykro. Okazaliśmy się mało przekonującymi mężczyznami dla tych kobiet. To, co powinny znaleźć w nas, zaczęły szukać w innych kobietach. Dlatego ze smutkiem patrzę na związki lesbijskie. To jest złe, ale ja tego nie osądzam" - powiedział Łukaszenka Jewgienijowi Lebiedewowi, który wywiad dla "Independent" przeprowadzał. Ostrzejsze słowa dotyczyły gejów, o których prezydent Białorusi "nie mówi i nie osądza". "A to dlatego, że coś takiego jest poza granicami mego rozumienia. A jeżeli nic nie rozumiesz, to nie warto zanurzać się w ten problem. Ale mówię wprost - nie rozumiem tego, a jeżeli już i rozumiem, to odnoszę się do tego skrajnie negatywnie. Uważam, że jest to nienormalne. Jest jeszcze jeden argument - jeżeli to jest normalne, to dlaczego u nich nie ma dzieci?" - pyta Łukaszenka.
innastrona.PL
Data publikacji w portalu: 2012-10-29
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów: 0
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

crystall2012-10-29 17:36
mo racje

aligator212012-10-29 23:15
Kto ma racje ten stawia obiad i kolacje. Ale na pewno nie Łukaszka.

fleurdumal2012-10-30 10:25
Zatem ludzi bezpłodnych, czy takich, którzy dzieci sobie nie życzą, choc są hetero nalezy również wpakować do szufladki "nienormalni".

ona54312012-10-31 02:57
Ma rację. Lesbijskie zachciewajki i kaprysy biorą się z braku silnej męskiej owłosionej ręki. Kobieca dłoń, choćby najsilniejsza i najmocniej owłosiona, pozostanie kobiecą i żadna zmiana nie przeprawi chromosomu X na upragniony Y.

fleurdumal2012-10-31 06:47
Taaa...ręki...LOL.

bbkasia1112012-11-02 13:14
"To jest złe, ale ja tego nie osądzam", " Uważam, że jest to nienormalne- ale nie mówie i nie osądzam" lol mam wrażenie, że nie tylko tego pan Łukaszenka nie rozumie

Lautre2012-11-04 12:51
Ostatnio czytałam artykuł, w którym mówił, że trzeba 'odświeżyć' stanowiska ministrów, dyrektorów itd, powiedział coś na zasadzie 'trzeba dać szansę nowemu pokoleniu, żeby ni było sytuacji, że jedna osoba siedzi na stanowisku do śmierci'. Dalej mówił, że nie 'postawi' na miejsce ministra kogoś, kto jest dopiero po 30, bo taka osoba nie ma doświadczenia. I tu mamy problem, bo młodzi ludzie nie chcą iść w politykę bo się boją o swoje życie, takiego stanowiska nie obejmie ktoś, kto nie jest przychylny władzy (czyli większość ludzi młodych), sam już u władzy jest 18 lat. Może już czas dać szansę młodym?


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022