Gwiazda "Glee" jest lesbijką

Gwiazda serialu "Glee", Charice Pempengco, przyznała się publicznie do homoseksualizmu. "Niczego nie ukrywam" - powiedziała w trakcie telewizyjnego "coming outu".

21-letnia aktorka była gościem filipińskiego talk-show "The Buzz". Zapytana wprost przez prowadzącego program o to, czy jest lesbijką, Pempengco potwierdziła.

Tłumacząc powody, dla których zdecydowała się na publiczny coming out na antenie filipińskiej telewizji, gwiazda "Glee" dodała: "Czuję wielką wdzięczność wobec Filipińczyków, ponieważ wiedzą doskonale, kim jestem naprawdę".


"Nie wiem w czym leży problem, ponieważ dla mnie nie stanowi to żadnego problemu. Proszę więc o wybaczenie tych, którzy [tego] nie rozumieją. Tych zaś, którzy nie potrafią tego zaakceptować, [szczerze] przepraszam. Rozumiem was" - uściśliła Pempengco dodając, że dziękuję wszystkim, którzy udzielają jej wsparcia.

'Chciałam tylko powiedzieć wam, że czuję się lekka jak piórko. Mogę opuścić dom wiedząc, że niczego już nie ukrywam" - zakończyła aktorka puentując telewizyjny występ autoafirmacyjnym manifestem: "Kocham samą siebie, dlatego byłam w stanie to zrobić".

21-latka pojawiła się w drugim sezonie serialu "Glee", wcielając się w postać Sunshine Corazon. Ma również na koncie wokalne duety z Celine Dion i Andreą Bocellim.
interia.pl
Data publikacji w portalu: 2013-06-05
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów:
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  

sumer_land2013-06-07 17:51
Czyli co, przepraszam, że jestem lesbijką. Tylko kogo, skoro Filipińczycy i tak wszystko wiedzą? Lans na lesbijkę czy biszkopta to jedna z najgorszych żenad...


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Witaj, Zaloguj się

NEWSLETTER I SPOŁECZNOŚCI

Chcesz być powiadamiana o nowościach w portalu? Zarejestruj się i zaprenumeruj nasz newsletter lub kanał Nowości RSS!
Możesz też dołączyć do naszej strony na Facebook lub Twitter. Zapraszamy!

  ZOBACZ TAKŻE  

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Radość seksu lesbijskiego - Newman Felice
ma może ktoś do sprzedania tą książkę ??

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020