Syn senatora: geje zarażają przez uścisk dłoni

Pat Robertson, amerykański prawicowy baron medialny i rektor chrześcijańskiego Regent University w Wirginii oskarżył środowiska homoseksualne o celowe zarażanie ludzi wirusem HIV.

Marion Gordon "Pat" Robertson, amerykański baron medialny, syn senatora USA i rektor Regent University, stwierdził w programie telewizyjnym, że homoseksualiści z San Francisco umyślnie zarażają ludzi wirusem HIV. - Wiesz co oni robią? - mówił Robertson współgospodarzowi programu 700 Club. - Niektórzy geje ze środowiska z San Francisco mają specjalne pierścienie, które mają takie małe ostrze. Gdy ściskasz z nimi rękę, te pierścienie tną twoją skórę i zarażają cię wirusem HIV - stwierdził rektor Regent University.


Jak powiedział Robertson, środowiska homoseksualne mają rzekomo "drakońskie prawa", które zabraniają o tym dyskutować. - Możesz komuś powiedzieć, że miałeś atak serca, że masz wysokie ciśnienie. Ale o AIDS nie możesz mówić - mówił Robertson. Do nagrania programu z kontrowersyjnymi wypowiedziami Robertsona przed ostatecznym montażem dotarła organizacja Right Wing Watch, która zamieściła film w sieci.
wprost.pl
Data publikacji w portalu: 2013-08-29
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów:
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Witaj, Zaloguj się

NEWSLETTER I SPOŁECZNOŚCI

Chcesz być powiadamiana o nowościach w portalu? Zarejestruj się i zaprenumeruj nasz newsletter lub kanał Nowości RSS!
Możesz też dołączyć do naszej strony na Facebook lub Twitter. Zapraszamy!

  ZOBACZ TAKŻE  

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020