Najlepsza piłkarka świata Wambach wzięła ślub z koleżanką z drużyny

Najlepsza futbolistka świata, dwukrotna mistrzyni olimpijska z Aten i Londynu Amerykanka Abby Wambach zawarła związek małżeński ze swoją koleżanką klubową z Western New York Flash - Sarah Huffman.
Abby Wambach
Abby Wambach
- Sarah i ja chcemy podziękować wszystkim za życzenia i wyrazy sympatii. Co to był za tydzień - napisała na Twitterze dwukrotna złota medalistka olimpijska z 2004 i 2012 roku 33-letnia Wambach. Wybranka serca jest młodsza o cztery lata.

W ceremonii na plaży w Kauai uczestniczyły rodziny oraz koleżanki Wambach ze "złotej" drużyny z Londynu, m.in. Alexandra Patricia Morgan i Sydney Rae Leroux.

W styczniu Wambach uhonorowana została w plebiscycie, organizowanym wspólnie przez magazyn "France Football" i Międzynarodową Federację Piłkarską (FIFA), tytułem najlepszej zawodniczki świata. Jest pierwszą Amerykanką od 2002 roku, która otrzymała to wyróżnienie.
sport.pl
Data publikacji w portalu: 2013-10-12
Podoba Ci się artykuł? Możesz go skomentować, ocenić lub umieścić link na swoich stronach:
Aktualna ocena: ocena: 0 /głosów:
Zaloguj się, aby zagłosować!
OPINIE I KOMENTARZE+ dodaj opinię  


Dopisywanie opini, tylko dla zarejestrowanych użytkowniczek portalu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Ostatnio komentowane:

lesbijka KIM SĄ TZW. SINGIELKI+?
shv69 Singielka z wyboru jest ok, gorzej jak partner wbrew jej woli taką ją uczyni. Potrzeba dużo czasu, by dostosować się do nowej sytuacji. Byłam w takim potrzasku, teraz wiem, że mogę... opinia dodana 2021-10-26 22:42:16
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Orlando - Woolf Virginia
Wciągająca, czyta się trochę jak baśń. Obecnie czytamy ja w innym kontekście. Odnoszę wrażenie, że Virginia,...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022