Pięknej, inteligentnej, z poczuciem humory, oczytanej, na poziomie-jesteś?

dodała: MariettaD kontakt e-mail: marietta.dunin@interia.pl
kategoria: towarzyskie typ: kobiety
województwo: nieistotne data dodania: 2018-04-16

Pięknej, inteligentnej, z poczuciem humory, oczytanej, na poziomie-jesteś?

Witam ponownie drogie Panie.
Moje poprzednie ogłoszenie sprawiło (przypominam:piękne na prawo, mądre na lewo...), że niemal wszystkie dziewczyny je czytające poczuły się wywołane:-) To dobrze, cieszę się że mogłam jednym ogłoszeniem sprawić, ze poczuły się cudownie niemal wszystkie kobiet na KK. Ale może jeszcze jakaś jednak z wrodzonej skromności się nie odezwała-tym razem to do niej:-)
Dzisiaj jednak jestem zmuszona doprecyzowac poprzednia treść,bo słowa „ piękne” i „mądre” pojęciami względnymi :-)
W moim świecie :
-kobiety piękne to :zadbane, uśmiechnięte nie tylko na potrzeby zdjęcia, optymistki z marzeniami i planami na przyszłość. Wyglądaj jak kobieta, przypadkowy przechodzień na ulicy bez zastanowienia niech zapyta Cię „ Przepraszam PANIĄ, którędy do sklepu”:-) Bądź subtelna choć trochę. No i miej piękny umysł...
- kobiety mądre to: inteligentne i choć odrobine oczytane. Wiedzące kim jest J.Malczewski czy Z.Herbert. To dziewczyny radzące sobie w życiu, bez afer rodem z seriali brazylijskich. Taka kobieta, która wie czego od życia oczekuje i odważnie stąpa po ziemi.
No i teraz podnoszę poprzeczkę bo moim pragnieniem jest aby ta piękna i mądra spotkały się w jednym ciele:-)
Jak już teraz wiesz, ze to faktycznie do Ciebie- napisz emaila, którego z przyjemnością przeczytam. Opowiedz coś o sobie. Błagam, nie pisz jednego banalnego zdania oczekując, ze będzie mi się chciało odpisać.
Jeśli dołączysz zdjęcie- użyjesz najważniejszego argumentu bo nie ma co się oszukiwać - pierwsze wrażenie przy nowej znajmości jest najważniejsze. Z przyjemnością odwzajemnie ten gest swoim zdjęciem.
Fajnie, gdybys mieściła się przedziale wiekowym 35-45 lat lub coś koło tego.
Mam nadzieje, ze teraz wszystko jest już jasne.
Odezwij się koniecznie:-)

» odpowiedż na to ogłoszenie!

» dodaj Twoje ogłoszenie

« wróć do poprzedniej strony


Witaj, Zaloguj się

Twoj profil powie więcej

Twój profil i Twoje w nim zdjęcie uwiarygania Twoje ogłoszenie.

Przejdź do strony "Edycja profilu" i podaj dodatkowe informacje o sobie, aby otrzymać więcej odpowiedzi na swoje ogłoszenie.

Ostatnio komentowane:

tv Radical Something - "Pure" (Official Video)
carmenhazel lking towards coffee shop each day.na pair of.Make your own private packed meal.I know how little time every person have which explains why we tend to take the straightforward road... opinia dodana 2018-04-22 04:37:10
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2018