Dorosła i normalna szuka partnerki

dodała: tenira kontakt e-mail: tenir@wp.pl
kategoria: towarzyskie typ: kobiety
województwo: nieistotne data dodania: 2018-10-12

Dorosła i normalna szuka partnerki

Cześć. Tak się w moim życiu ułożyło, że jestem sama. Nie od tygodnia ;), a znacznie dłużej. Moje ogłoszenie już tu było. Piszą do mnie kobiety, które jednak nie chcą się realnie spotkać, nie chcą nawet rozmawiać przez telefon. Nie, nie o to chodzi! Muszę powtórzyć tę tutejszą mantrę: szukam realnej znajomości. Może wyjdzie nam z tego relacja, a potem związek? Ja realnie chcę Cię poznać.
Dziewczyny, nie jestem imprezowa, nie jestem też przesądno-horoskopowa. Jestem typem naukowca. Ale nie jestem sztywna. Jestem fajną, monogamiczną babką, otwartą na świat, na kulturę. Kocham góry, powietrze, wolność. Ale i swoją pracę. Może dzięki temu jestem wolna tym bardziej. Nie, nie musisz mnie "olśniewać" ani "porywać"! Musisz natomiast umieć być sobą. I tylko tego od Ciebie oczekuję. Byś była zwykłą les, otwartą i znającą siebie. No tak, zapomniałabym... Jeśli cierpisz na poważne uzależnienia, to i tak szybko ucieknę.
Jestem 40 z plusem, piszę z Podkarpacia. Ale bardzo często bywam w Małopolsce. Tak trudno się poznać w naszej sytuacji! Nie szukaj tylko w najbliższej okolicy, napisz do mnie;)

» odpowiedż na to ogłoszenie!

» dodaj Twoje ogłoszenie

« wróć do poprzedniej strony


Witaj, Zaloguj się

Twoj profil powie więcej

Twój profil i Twoje w nim zdjęcie uwiarygania Twoje ogłoszenie.

Przejdź do strony "Edycja profilu" i podaj dodatkowe informacje o sobie, aby otrzymać więcej odpowiedzi na swoje ogłoszenie.

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
Julia_ Doda opowiadała przecież, że swój pierwszy raz miała z dziewczyną :) opinia dodana 2018-08-13 20:32:07
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2018