Niebanalnej...

dodała: natasza1512 kontakt e-mail: natasza1512@gmail.com
kategoria: towarzyskie typ: kobiety
województwo: nieistotne data dodania: 2019-03-14

Niebanalnej...

Mam 31 lat, niebrzydka po studiach lesbijka, mająca wiele zainteresowań. Pragnę poznać kobiecą, inteligentną, atrakcyjną i opiekuńczą kobietę. Jest tylko jedna rzecz która musisz zaakceptować... Poruszam się na wózku inwalidzkim. Jeśli Ci to nie przeszkadza, napisz do mnie. Czekam na Ciebie. Napisz a nie pożałujesz. Kobiety poniżej 25 lat, szukające jednorazowej przygody i mężatki pragnące zabawy proszę o nieodpowiadanie na moje ogłoszenie.
Ps: Lubię trochę niegrzeczne dziewczyny ;)
Ps2: Bądź odpowiedzialna za słowa i czyny, nie znikaj po kilku mailach, bo Ci się odwidzi. By dotrzeć do mnie po ostatnich wydarzeniach, naprawdę musisz być bardzo uparta. Zaintryguj mnie sobą. Nie pisz maila " Co słychać?" czy innych oklepanych tekstów, bo nie odpiszę.
Ps3: Czy naprawdę nie ma tu żadnej inteligentnej kobiety, która nie robi błędów ortograficznych, która ma zainteresowania, z którą po wyjściu z łóżka miałabym o czym rozmawiać?

» odpowiedż na to ogłoszenie!

» dodaj Twoje ogłoszenie

« wróć do poprzedniej strony


Witaj, Zaloguj się

Twoj profil powie więcej

Twój profil i Twoje w nim zdjęcie uwiarygania Twoje ogłoszenie.

Przejdź do strony "Edycja profilu" i podaj dodatkowe informacje o sobie, aby otrzymać więcej odpowiedzi na swoje ogłoszenie.

Ostatnio komentowane:

news Bycie gejem na Kaukazie - film online.
RysioPyyysio Mimo skali kampanii karnej żaden z Czeczenów nie zwrócił się do rosyjskich organów ścigania z oskarżeniem.😜 opinia dodana 2019-02-19 13:19:56
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Rose Madder - King Stephen
d should provide a cushty support for any heel along with ankle.\nWakeboard basics vary in elasticity...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019