Pokój do wynajęcia - Saska Kępa od listopada

dodała: EsencjaSmaku kontakt e-mail: losabsurdos@gmail.com
kategoria: mieszkanie typ: oferuję
województwo: mazowieckie data dodania: 2019-09-03

Pokój do wynajęcia - Saska Kępa od listopada

Cześć,

Wynajmę pokój ok. 8-9m na Saskiej Kępie w mieszkaniu dwupokojowym na 3 piętrze od 10 listopada, możemy umówić się również na 1-2 listopada.

Cena: 700 zl, kaucja 500 zl.

Osiedle zielone, starsze wścibskie panie w pakiecie. W okolicy jest kościół, dwie biedroneczki. Najbliższe przystanki Ateńska i Afrykańska. Rowerkiem 5 minut na Poniatówkę (aczkolwiek polecamy plażę Saska).

Mieszkanie raczej nie może być określone wysokim standardem. Wynajęte było puste, ale mamy dużo mebli, więc możemy się dogadać co do wyposażenia. W drugim pokoju my, para znająca się ponad 10 lat, wiek 27 i 28 lat. W mieszkaniu na pewno pojawi się zwierzak, raczej pies, może potem kitku. Wcześniej ze względu na dwa kocury, nie było takiej możliwości. Akceptujemy również Twoje zwierzęta :)rnSzukamy osoby otwartej, nie zamykającej się w swym pokoju by afirmować życie w pojedynkę. Mieszkanie zawsze było tęczowe i chcemy by takie pozostało. Po więcej info zapraszam na priv.

» odpowiedż na to ogłoszenie!

» dodaj Twoje ogłoszenie

« wróć do poprzedniej strony


Witaj, Zaloguj się

Twoj profil powie więcej

Twój profil i Twoje w nim zdjęcie uwiarygania Twoje ogłoszenie.

Przejdź do strony "Edycja profilu" i podaj dodatkowe informacje o sobie, aby otrzymać więcej odpowiedzi na swoje ogłoszenie.

Ostatnio komentowane:

news Tolerado - oświadczenie ws. nieprawdziwych treści nt. Gdańskiego Modelu na Rzecz Równego Traktowania
smaku Z równością trzeba uważać, bo równość źle rozumiana prowadzi do zagłady i wyginięcia światów w całym kosmosie, oczywiste. Niedługo zrównają psy z ludźmi i zaczną zabijać ludzi za naruszenie... opinia dodana 2019-09-13 15:54:35
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Goblin Market - Rossetti Christina
A mnie się to tłumaczenie podoba. Jestem anglistką, literaturoznawczynią, i mogę zapewnić, że fragmenty...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019