Szukam do poważnego, stałego związku

dodała: Ja1991 kontakt e-mail: jan.wikus@o2.pl
kategoria: towarzyskie typ: kobiety
województwo: dolnośląskie data dodania: 2020-08-01

Szukam do poważnego, stałego związku

Cześć!
Jak w tytule ;-)
Szukam dziewczyny/kobiety (18-35 lat) do stałego, poważnego związku. Szczerej, lojalnej, uśmiechniętej, lubiącej spacery, ale też siedzenie w domu pod kocem, lubiącej spędzać aktywnie czas i jednocześnie takiej, która lubi poleniuchować. Wyjechać gdzieś na planowany urlop, ale niekiedy też na spontanie. Poczytać razem książki, pooglądać film. I najważniejsze, kobiety szukającej i całym sercem pragnącej tego co ja, prawdziwej, stałej relacji.
Nie musisz być piękna, czy mieć 180 cm wzrostu, po prostu bądź. Pójdźmy razem przez życie. Ja ze swojej strony odwdzięczam się tymi samymi cechami, których szukam w Tobie; lojalnością, wiernością, miłością, ciepłem i wsparciem w każdej sytuacji. Będę Cię uważnie słuchać. Jestem bardzo męskim typem (zdjęcie na profilu), z racji tego szukam kobiecej dziewczyny.
Najlepiej, żebyś była z Wrocławia, tak jak ja, bądź okolic, ale nie jest to warunek konieczny. Trochę więcej o mnie na profilu. Jesteś zainteresowana? Szukasz tego samego? Napisz. Poznajmy się, porozmawiajmy, dajmy sobie szansę.

» odpowiedż na to ogłoszenie!

» dodaj Twoje ogłoszenie

« wróć do poprzedniej strony


Witaj, Zaloguj się

Twoj profil powie więcej

Twój profil i Twoje w nim zdjęcie uwiarygania Twoje ogłoszenie.

Przejdź do strony "Edycja profilu" i podaj dodatkowe informacje o sobie, aby otrzymać więcej odpowiedzi na swoje ogłoszenie.

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020