Podróż ;)

dodała: ewelina92 kontakt e-mail: ewelina.pawlak2@gmail.com
kategoria: towarzyskie typ: kobiety
województwo: nieistotne data dodania: 2020-09-16

Podróż ;)

Cześć i czołem :)
Planuję w niedalekiej przyszłości kilkumiesięczną autostopową podróż po Europie. Termin: początek czerwca- koniec września 2021, kierunek: głównie Europa (Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Grecja itp; może Skandynawia, jeżeli czas pozwoli). Wyjazd niskobudżetowy, głównie stopem, bez luksusów, spanko raczej pod namiotem, na dziko, czasami couchsurfing. Nie wykluczam jednak w razie potrzeby korzystania z publicznych środków transportu, jakiegoś campingu, tudzież hostelu. Nastawiam się na zwiedzanko, poznawanie, doświadczenia, ogólnie przygodę, ale myślę że czas na odpoczynek, leżenie na plaży i piwko też się znajdzie ;) Coś o mnie: sympatyczna i pozytywna osoba, doświadczenie autostopowo/podróżnicze jako takie posiadam, umiem rozpalić ognisko i rozłożyć namiot :P Język angielski na poziomie komunikatywnym, hiszpański na podstawowym (ciąglę się uczę). Całość przedsięwzięcia oczywiście mocno uzależniona jest od sytuacji epidemicznej na świecie, wolałabym uniknąć wyjazdu podczas jakiegoś lockdownu lub widma pozamykanych granic. Wszstko tzn trasa, terminy, miejsca do zobaczenia itp pozostaje kwestią otwartą, do dogadnia. Jeżeli jest tutaj ktoś z podobnymi planami i marzeniami, ma trochę wolnej kasy, czasu i chce spędzić fajnie czas to zapraszam na priv ;)

» odpowiedż na to ogłoszenie!

» dodaj Twoje ogłoszenie

« wróć do poprzedniej strony


Witaj, Zaloguj się

Twoj profil powie więcej

Twój profil i Twoje w nim zdjęcie uwiarygania Twoje ogłoszenie.

Przejdź do strony "Edycja profilu" i podaj dodatkowe informacje o sobie, aby otrzymać więcej odpowiedzi na swoje ogłoszenie.

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne Kino
dorja To jest fajne :P opinia dodana 2020-08-31 00:16:42
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020