Kraków. Sport. Piłka nożna.

dodała: NTDC kontakt e-mail: notedascuenta@onet.pl
kategoria: towarzyskie typ: kobiety
województwo: małopolskie data dodania: 2021-04-07

Kraków. Sport. Piłka nożna.

Cześć :)!

Wspólnie z koleżanką postanowiłyśmy wznowić naszą aktywność fizyczną, jak tylko skończy się pandemia i obostrzenia. W związku z powyższym chętnie utworzyłybyśmy grupę, składającą się z dziewczyn, z którymi spotykałybyśmy się regularnie na wspólne, amatorskie granie w piłkę w Krakowie. My jesteśmy w wieku 29 i 30 lat. Nie specjalnie liczy się dla nas Wasz wiek, czy umiejętności piłkarskiej. Ważniejsza jest dobra wspólna zabawa, integracja itd. Choć lubimy rywalizować, więc gramy amatorsko, ale o zwycięstwo ;).

Gdybyście były zainteresowane wspólną grą to piszcie. Jeśli zgłosi się więcej dziewczyn to pomyślimy o utworzeniu wspólnej grupy na fb lub czymś podobnym. Proszę też o podanie dzielnicy, z której jesteście, bo chcemy znaleźć boisko, które będzie dogodne dla nas wszystkich.

» odpowiedż na to ogłoszenie!

» dodaj Twoje ogłoszenie

« wróć do poprzedniej strony


Witaj, Zaloguj się

Twoj profil powie więcej

Twój profil i Twoje w nim zdjęcie uwiarygania Twoje ogłoszenie.

Przejdź do strony "Edycja profilu" i podaj dodatkowe informacje o sobie, aby otrzymać więcej odpowiedzi na swoje ogłoszenie.

Ostatnio komentowane:

prasa Geje i lesbijki na celowniku firm z Wall Street
Darthmother Teraz będzie utwierdzony wizerunek osoby lgbt ktora nie zna się na tym co robi ale pracy nie straci ... opinia dodana 2021-04-01 11:46:09
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021