Zakochać się ( tylko tomboy)

dodała: monix20 kontakt e-mail: dreptus0000@gmail.com
kategoria: towarzyskie typ: kobiety
województwo: nieistotne data dodania: 2021-05-04

Zakochać się ( tylko tomboy)

Cześć.rnJestem Monika , aktualnie mieszkam w Niemczech pracuje jako niania , planuje wrócić do Polski pod koniec czerwca .rnNie dawno skończyłam 23 lata .rnPo co tu jestem hmm ???rnChce poznać kobietę tomboy , raczej szczuplą ... Tak , tak wygląd mimo wszystko ma znaczenie ...rnCo do wieku to zawsze wolałam starsze kobiety od siebie aczkolwiek ważne byś była pełnoletnia .rnJestem osobą , która ma zamknięte serce boi się kogoś dopuścić do siebie z drugiej strony pragnę kochać i być kochana , więc dobrze by było byś ty była bardziej otwarta i wyrozumiała ...rnChce po prostu poznać kobietę do stałego związku , która nie boi się odległości... Kontakt watchs app 792543948 lub email .Pozdrawiam Monika .

» odpowiedż na to ogłoszenie!

» dodaj Twoje ogłoszenie

« wróć do poprzedniej strony


Witaj, Zaloguj się

Twoj profil powie więcej

Twój profil i Twoje w nim zdjęcie uwiarygania Twoje ogłoszenie.

Przejdź do strony "Edycja profilu" i podaj dodatkowe informacje o sobie, aby otrzymać więcej odpowiedzi na swoje ogłoszenie.

Ostatnio komentowane:

info HAH
Galindia Muzyka klubowa w Hell to klimatyczne miejsce. Polecam. opinia dodana 2021-05-06 13:41:16
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021