Fajna dziewczyna szuka drugiej fajnej dziewczyny ;-)

dodała: honest_me kontakt e-mail: honest.emotions84@gmail.com
kategoria: towarzyskie typ: kobiety
województwo: śląskie data dodania: 2021-10-13

Fajna dziewczyna szuka drugiej fajnej dziewczyny ;-)

Witam Panie :) Jestem gadułą, ale nie będę pisać tutaj esejów,bo po co? ;) Jeśli będziesz chciała chętnie pogadam, popiszę... na absolutnie każdy temat :) Chciałabym poznać dziewczynę, dla której ważne w życiu i związku są takie wartości jak wierność, lojalność, zaufanie i szczerość. Taką, która problem rozwiąże rozmową, a nie fochem ;) Ja...szczupła, niebieskooka brunetka, wykształcona, niezależna i wiedząca czego chce, bez zobowiązań. Z ogromnym poczuciem humoru i dystansem do siebie, kobieca :) Nie lubię chodzić po górach, za to nad morze pojadę zawsze :) interesuje mnie zbyt dużo rzeczy, żeby tutaj wymieniać :) Mieszkam tuż obok Katowic :) Ty...nie jest dla mnie ważne Twoje wykształcenie, ale to, co masz w sercu i głowie. Bądź uśmiechniętą i sympatyczną dziewczyną. Nie musisz nosić sukienek i robić paznokci heheh, ale bądź delikatna i kobieca ;) A wiek? No cóż...ciężko to określić...ja mam 36, ale dalej pytają mnie o dowód hehe ;) jednak wolałabym, żebyś była młodsza, ale nie jest to najważniejsze... najważniejsza jest dla mnie Twoja dojrzałość, otwartość i poczucie humoru ;) fajnie jeśli będziesz ze Śląska, bo w relacje na odległość jakoś nie potrafię uwierzyć ;-)

» odpowiedż na to ogłoszenie!

» dodaj Twoje ogłoszenie

« wróć do poprzedniej strony


Witaj, Zaloguj się

Twoj profil powie więcej

Twój profil i Twoje w nim zdjęcie uwiarygania Twoje ogłoszenie.

Przejdź do strony "Edycja profilu" i podaj dodatkowe informacje o sobie, aby otrzymać więcej odpowiedzi na swoje ogłoszenie.

Ostatnio komentowane:

80kobiet Sharon Stone
Sapioseksualna Moja szczenięca miłość 🙃 opinia dodana 2021-09-30 01:38:37
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021