Po prostu pogadać (z szafy)

dodała: Sorenada kontakt e-mail: soren.ada@interia.pl
kategoria: towarzyskie typ: kobiety
województwo: nieistotne data dodania: 2022-09-22

Po prostu pogadać (z szafy)

Witajcie.

Jestem kobietą i od stosunkowo niedawna wiem, jaką mam tożsamość, mimo że nadal siedzę w szafie i smutno powiewam tęczową flagą. Jestem osobą biromantyczną i (prawdopodobnie) aseksualną. Dlatego nie szukam relacji opartej na fizyczności, uwielbiam się przytulać, nie mam problemu z mówieniem o seksualności, o fantazjowaniu we dwoje, ale w chwili obecnej nic więcej mnie nie interesuje. Jeśli to dla Ciebie ważne, możesz już teraz zamknąć to ogłoszenie.

Szukam kogoś, z kim mogłabym porozmawiać, powymieniać pierwsze nieśmiałe i stonowane e-maile, zastanawiając się przy tym, czy dodanie emotikonki będzie zbyt obciachowe dla trzydziestki, czy jeszcze dopuszczalne. Kogoś, kto jak ja lubi rozmawiać na wszystkie tematy (prócz polityki, szanujmy się), kto nie boi się wymiany poglądów, ale i kogoś, komu wystarczy napisanie dwóch zdań dziennie. I więcej nie musisz, będę pisać za naszą dwójkę :) Nie szukam kogoś, komu oprócz rozmów marzy się też spotkanie. Przykro mi, to nie jest ten etap w moim życiu.

Nie jestem w związku, ale jestem na życiowym zakręcie. To nie jest moment na zmiany, ale na szukanie kogoś, kto oderwie moje myśli od problemów. Nie chcę Cię wykorzystywać - oferuję ze swojej strony czas, zaangażowanie, może rozbawienie (chociaż jeśli ktoś ma specyficzne poczucie humoru, to właśnie ja mieszczę się w tym określeniu), ciepłe słowa, jeśli ich potrzebujesz. Nie oczekuję dostępności 24/7, nie budujemy przecież fundamentów na "wieki wieków amen", po prostu brakuje mi kogoś, z kim mogłabym szczerze pogadać.

O mnie? Ładnie by brzmiało: napisz, zapytaj, to się przekonasz, ale nie popadajmy w przesadyzm :)

Nie opisuję wyglądu. Nie ma znaczenia w naszych rozmowach, a jak wygląda moja dusza, umysł i serce, najlepiej sprawdzić samemu. Nie oczekuję też od Ciebie wysyłania CV ze zdjęciem. Chcę polubić to, jaka jesteś, a nie jak wyglądasz.
Kocham czytać, pochłaniam książki jedna za drugą, ale raczej z tych lżejszych lektur. Tematyka Young adult nie jest mi obca i się tego nie wstydzę! :D Jestem też wielką fanką seriali, więc nie mam nic przeciwko wspólnemu seansowi online i komentowaniu na bieżąco w wiadomościach.
Szukam kogoś w przedziale 25-35 lat, więc pasującym do mojego. Ale to nie jest wymóg bezwarunkowy. Doskonale wiem, że dojrzała i zabawna może być 18latka, a 50latka czuć się świetnie w towarzystwie takiej gówniary jak ja. Napisz, może znajdziemy wspólny język bez względu na wiek.
Nie zrobiłam pełnego coming outu i w najbliższym czasie go nie zrobię. Nie czułabym się komfortowo i bezpiecznie, a przecież właśnie taki powinien być. To jeden z tematów, który chciałabym poruszyć w naszych rozmowach. Usłyszeć o Twoich doświadczeniach, może poszukać wsparcia.
Cechuje mnie duża otwartość, nie uznaję tematów tabu. Nie uznaję też nieustannych wulgaryzmów. Kocham polski język i kalanie go przekleństwami stawianymi zamiast przecinków to dramat.
Osoba, która wie, kim jestem, nazwała mnie raz baby gay. Nie do końca się z nim utożsamiam, ale bardzo mi się podoba. Nadal mam w sobie tę radość z odkrycia prawdy o swojej tożsamości.

Po prostu napisz. Może właśnie siebie potrzebujemy?

» odpowiedż na to ogłoszenie!

» dodaj Twoje ogłoszenie

« wróć do poprzedniej strony


Witaj, Zaloguj się

Twoj profil powie więcej

Twój profil i Twoje w nim zdjęcie uwiarygania Twoje ogłoszenie.

Przejdź do strony "Edycja profilu" i podaj dodatkowe informacje o sobie, aby otrzymać więcej odpowiedzi na swoje ogłoszenie.

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022