Tytuł ma zachęcać

dodała: aneladgamanel kontakt e-mail: aneladgamanel@gmail.com
kategoria: towarzyskie typ: kobiety
województwo: wielkopolskie data dodania: 2022-11-24

Tytuł ma zachęcać

Szukam kobiety w wieku 39-45 lat, najlepiej takiej, która mieszka gdzieś w trójkącie Leszno, Poznań, Zielona Góra.Jeśli się sobą zainteresujemy w trakcie pierwszych maili, to będę chciała zobaczyć jak wyglądasz. Wygląd ma znaczenie, co nie znaczy, że musisz być wysoka, szczupła czy mieć takie, a takie włosy. Nie mam swojego typu, ale też niekoniecznie każda kobieta mi się podoba. Nie oszukujmy się. Dla Ciebie wygląd też ma znaczenie. Może nie jest to najważniejsze, ale nie chciałabyś być z kimś, kto nie jest w Twoim guście.rnrnJeśli w pierwszych mailach będziesz wspominać o swoich byłych,o traumach czy innych sprawach, które Cię zakotwiczają w przeszłości, to dajmy sobie od razu spokój. Jeśli boisz się wysyłania zdjęć, pisania za dużo o sobie, bo boisz się, że się pod kogoś podszywam, to może oszczędźmy sobie czas.rnrnJeśli lubisz rozmawiać na różne tematy, masz jakieś zainteresowania, chcesz poznać kogoś z kim będziesz mogła przenieść relację do reala, to napisz.

Dziewczyny! Prosiłam, żeby pisały kobiety z danego rejonu, a dostaje maile od kobiet z Gorzowa, Ostrowa i dalej. Nie marnujmy swojego czasu.

» odpowiedż na to ogłoszenie!

» dodaj Twoje ogłoszenie

« wróć do poprzedniej strony


Witaj, Zaloguj się

Twoj profil powie więcej

Twój profil i Twoje w nim zdjęcie uwiarygania Twoje ogłoszenie.

Przejdź do strony "Edycja profilu" i podaj dodatkowe informacje o sobie, aby otrzymać więcej odpowiedzi na swoje ogłoszenie.

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022