Poszukiwana kobieca, niosąca wspaniałe wartości i zwierzolubna osobowość :)

dodała: NoCzesc kontakt e-mail: noczesc54@gmail.com
kategoria: towarzyskie typ: kobiety
województwo: nieistotne data dodania: 2023-03-19

Poszukiwana kobieca, niosąca wspaniałe wartości i zwierzolubna osobowość :)

Kogo szukam?

Przede wszystkim bardzo kobiecej :)

Poszukuję Wspaniałości, która obdarzy ciepłem i dobrocią (must have). Kobiety dla której wierność, szczerość i wsparcie nie są określeniami jakich należy szukać w słowniku języków obcych. Jednocześnie takiej, dla której nie będzie straszne moje sakrastyczne poczucie humoru, wyostrzony żart i mentalna starość 🤔 Wspaniale byłoby spotkać osobę zwierzolubną, ponieważ nie ma dla mnie na tyle ważnego spotkania, aby ominąć potrzebującego zwierzaka.

W dużym skrócie o mnie...

Mam 34 lata. Pasjonuje mnie zarządzanie i rozwój. Jak widać powyżej - kocham zwierzęta. Jestem społeczniakiem, który wierzy w to, że warto pomagać i wspierać w niesieniu właściwych wartości. Uwielbiam czynić dobro (choć dość daleko mi do wiary) i wywoływać umiech na twarzy nawet zupełnie przypadkowym osobom. Kłaniam się równie mocno Pani Sprzątającej, jak Prezesowi i nie akceptuję osób, które czynią inaczej.

Byłoby idealnie, gdybyś była równie mocno nastawiona na przedsiębiorczość - z pewnością nie zabrakłoby nam tematów do rozmowy :)

» odpowiedż na to ogłoszenie!

» dodaj Twoje ogłoszenie

« wróć do poprzedniej strony


Witaj, Zaloguj się

Twoj profil powie więcej

Twój profil i Twoje w nim zdjęcie uwiarygania Twoje ogłoszenie.

Przejdź do strony "Edycja profilu" i podaj dodatkowe informacje o sobie, aby otrzymać więcej odpowiedzi na swoje ogłoszenie.

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2023