Prawdziwa twarz Ankii

ankaa2222
Nie patrz na mnie w ten sposób. Nie miej takich smutnych oczu. Przecież wiesz, że wszystko się kończy. Nic nie trwa wiecznie. Nie obiecywałam niczego. Nie mówiłam, że będę do końca świata i jeden dzień dłużej. Nie mówiłam, że dopóki śmierć nas nie rozłączy. Więc dlaczego masz jakieś pretensje. Dlaczego jesteś zła, że odchodzę. Już Cię nie kocham. Nigdy Cię nie kochałam. Było mi dobrze z Tobą. Wygodnie. I byłaś całkiem niezła w łóżku. Ale „zabawiliśmy się a teraz koniec”. Nie ma już nas! Nie rozumiesz? Nie dzwoń. Nie przychodź pod szkołę. Nie przynoś kwiatów. Nie przepraszaj. Nie chcę słyszeć Twego głosu w słuchawce. Nie chcę widzieć Twoich żałosnych łez. Nie mam ochoty wąchać chwastów od Ciebie. Nie poniżaj się. Niech zachowam dobre wspomnienia o Tobie. Chcesz wiedzieć co u mnie? Nie tęsknie. Znalazłam już inną suczkę na Twoje miejsce. Jest ładna. I naiwna jak Ty. I teraz bawię się nią. Tak już zapomniałam o Tobie. Wybacz, nie chciałam być okrutna. Mówiłam, nie dzwoń.No i dlaczego płaczesz? Przecież ostrzegałam, że tak będzie. Wiedziałaś od początku, że w końcu Cię zostawię. Szukam zabawy. Dobrego seksu. Nie potrafię się zaangażować. Jestem zimna. Nie wiem czym jest miłość. Nie potrafię kochać. Po co więc chcesz być ze mną? Znajdź sobie ładną dupę i zapomnij, że kiedyś mnie znałaś. Tak będzie lepiej. Dla Ciebie, dla mnie. Dla wszystkich. Mam Cię dosyć!! Mam dosyć Twych upierdliwych telefonów. Chcesz mogę Cię przelecieć, ale już nigdy nie zjem z Tobą śniadania. I nigdy nie zostanę do rana. I nie chcę mieć swojej szczoteczki do zębów u Ciebie. Mała, nie rozumiesz? Nie chcę Cię! Było miło ale się skończyło. Zobaczyłaś wreszcie prawdziwą twarz ankiii?
Data publikacji w portalu: 2003-10-05
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

news Podpisz petycję: Liberalizacja ustawy antyaborcyjnej w Polsce
smaku Mieć zdrowe, własne dziecko w rodzinie własnej, to szczęście i jedyne marzenie małżeństw, oczywiste, bo dzięki temu mogą żyć, planować przyszłość, mają po co żyć. Życie bez dzieci jest... opinia dodana 2019-11-14 21:34:02
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Lesbos Najlepsze opowiadania erotyczne - Warnock Kathleen
Za ile można by odkupić? Bo chyba po 30 zł. jest na rynku, to za drogo trochę, a bardzo spodobała mi...
© KOBIETY KOBIETOM 2001-2019