JUŻ NIE SZUKAM MIŁOŚCI

ankaa2222
Już nie szukam miłości. Już nie szukam dobrych oczu w tym brudnym, syfiastym świecie. Po co? I tak kiedy jutro się obudzę, ktoś będzie spał obok. Nie na długo zostanie. Nie. Po co? Spojrzeniem poproszę, by wyszła. Być może poczuje się jak kurwa, kiedy będzie wychodzić ale sama kiedyś, kogoś zrani. Nie mam litości. Po co? Dziś pójdę do klubu. Wybiorę kolejną ofiarę szukającą miłości. Tak jak ja jeszcze pół roku temu. Omamię ją czułymi słówkami. Obiecam złote góry. Jutro ktoś zapłacze. Nie ja. Łez już nie mam. Zostało wyrachowanie, egoizm. I co z tego, że zamiast domu mam cztery puste ściany? Kto powiedział, że wszyscy muszą mieć dom? I co z tego, że smutki i radości dzielę z butelką Tequilli? Kto powiedział, że muszę z człowiekiem? I co z tego, że na rękach wciąż pojawiają się nowe blizny? Kto powiedział, że muszę mieć ładne ręce? I co z tego, że krzyczę przez sen? Kto powiedział, że muszę spokojnie spać?
Jestem twarda i zimna. Jak kamień. Nie zobaczysz mych łez, nie poczujesz mego strachu. Nigdy nie dowiesz się, kim jestem naprawdę. Nie musisz tego wiedzieć. Jutro i tak nie będzie Cię w moim życiu. Nie pozwolę Ci zostać. Nie pozwolę... bo tak bardzo chciałabym, żebyś została na zawsze...
Data publikacji w portalu: 2004-05-29
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

Artykuły zoologiczne na Ceneo

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2023