KOCHAM CIĘ

Agusia
Kochanie, poznałysmy się przypadkiem.To musiało być przeznaczenie:)! Kiedyś, gdyby mi ktoś powiedział, że można się zakochać przez czat, nie uwierzyłabym, teraz dziekuję temu komuś, kto wymyślił czat, bo właśnie tam Cię poznałam, a Tobie dziekuję z całego serduszka, że to Ty pierwsza odezwałaś się do mnie!
Wyglądało to na zwykłą rozmowę... Teraz wiem, że to nie była tylko rozmowa. Minęło zaledwie kilka godzin, a ja zaczęłam coraz wiecęj o Tobie myśleć. Już od pierwszej naszej rozmowy zawróciłaś mi w głowie. To Ty jako pierwsza nazywałas mnie "skarbem".
Pamiętam Twego pierwszego sms-ka, w którym napisałaś "niedawno skonczyłyśmy rozmawiać, a ja już tęsknie za Toba", czytając go, uśmiechałam się do telefoniku. Kiedy pierwszy raz zadzwoniłaś do mnie myślałam, że oszaleje, a Twoj głos przedostawał się głęboko do mego serduszka.
Nasze pierwsze spotkanie było niesamowite, tyle rzeczy nowych, nieodkrytych w nas! Pamietam, w jaki sposób patrzyłaś się na mnie, a moje myśli to: "jejku, jakie ona ma piękne oczka, a jej usta hmmm... wow, ona jest po prostu cudowna!" Tamtej nocy wiele się wydarzyło... było wspaniale...!

Teraz jesteśmy już sporo czasu razem, a ja oszalałam na Twoim punkcie. Pewnego razu powiedziałaś "Aguś, czemu akurat mnie wybrałaś? Przecież jest tyle innych kobiet na świecie" a ja odpowiedziałam "tak wiem, że tyle innych jest kobiet na świecie, ale żadna nie zastąpi mi ciebie, żadna nie jest toba. Bo ty jesteś jedna i jedyna w swoim rodzaju:)! Przy tobie jestem uśmiechnięta, to właśnie ty dajesz mi tyle szczęścia, to dla ciebie chcę życ, uśmiechać się i dzielic z tobą każdą naszą chwilkę! Dla ciebie, Basiu, zrobię wszystko... tylko tobie wolno zrobić ze mną wszystko..."

Przyszłaś jak gwiazda z jasnego nieba, pojawiłaś się w moim życiu ot, tak... sama nawet nie do końca wiem, skąd, ale cieszę się, że po prostu jesteś...
Gdy nie ma Ciebie blisko, bardzo mocno tęsknię za Tobą. Kocham Cię, Basiu jak nikogo innego! Tylko Ty się dla mnie LICZYSZ, jesteś dla mnie NAJWAŻNIEJSZA! Nie wyobrażam sobie teraz życia bez Ciebie! Moja miłość do Ciebie jest taka silna, że nie da się tego opisać słowami, to co czuję do Ciebie jest silniejsze ode mnie!
Pragnę być z Toba w każdej chwilce... wtedy, kiedy będziesz smutna, chcę cię pocieszać, kiedy będziesz szczęśliwa, chcę się cieszyć razem z Tobą! Pragnę z Tobą być na dobre i na złe... pragnę się Tobą opiekować i zapewnić Ci bezpieczeństwo! Basiu, wiedz, że należę tylko do Ciebie! Jesteś "pięknością mego życia'!
KOCHAM CIĘ z całego mojego serduszka i pragnę z Tobą być na ZAWSZE!

"Dla Basi jej misiaczek"
Data publikacji w portalu: 2004-08-01
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020