KU PRZESTRODZE

jmb
Był piękny czerwcowy dzień, szłam na pierwsze z nią spotkanie. Poznałyśmy się na czacie. Odczuwałam totalną tremę. Bałam się odrzucenia, rozczarowania przede wszystkim z jej strony. Serce biło mi coraz mocniej. W głowie kłębiły się różne myśli. Znałyśmy się tylko z rozmówek.
Nigdy nie wysłałyśmy swoich fotek. Nigdy ze sobą nie rozmawiałyśmy przez telefon, jedynie wysyłałyśmy sms Takie miała życzenie, które uszanowałam... Wbrew pozorom nie było łatwo.
W kawiarni usiadłam w umówionym miejscu, zamówiłam dla nas lody i kawę. I z niecierpliwością czekałam, rozglądając się niepewnie po sali. Do rozpoznania mnie na stoliku postawiłam różowy rekwizyt. Tak jak to wcześniej ustaliłyśmy.
Na czacie spędzałyśmy ze sobą dużo czasu. Wydawało mi się, że o sobie wiemy wiele... Już nawet zaczęłam darzyć ją uczuciem. Opowiadałyśmy o tym, co w domu, w pracy, o wrażeniach z obejrzanych filmów, spektakli teatralnych, słowem o wszystkim.
Przy sąsiednim stoliku siedział mężczyzna, który niecierpliwie się mi przyglądał. Ponieważ jestem dosyć atrakcyjną kobietą, pomyślałam, że ma ochotę mnie poznać. Śmiałam się do samej siebie, że akurat trafił nie pod ten adres!
No cóż czas mijał, lody topniały, stygła kawa. Zaczęłam się już denerwować. W sercu czułam ból, bardzo silny ból. W oczach
zakręciły się łzy. Pan obok nie spuszczał ze mnie wzroku. Usiadłam plecami do niego. Czas uciekał a ja wciąż sama. Dlaczego nie przyszła? Może coś ważnego jej wypadło? Wysłałam sms-a, czekałam na odpowiedź.
Cisza.
Wróciłam do domu całkiem załamana. Dlaczego mi to zrobiła?
Około północy otrzymałam sms i... krótki tekst z przeprosinami "sorry za dowcip, naprawdę ja to ten facet obok ciebie w kawiarni. Kobieto, podobasz mi się. Wylecz się z tego homo i naprawdę możemy być szczęśliwi."
Data publikacji w portalu: 2004-08-01
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020