OPOWIADANIE - tekst konkursowy

Niki
Pamiętam moją niecierpliwość, gdy się okazało, że lada dzień będziemy mieć internet. Długo czekałam, ale nareszcie... uff... może spełnią się moje marzenia i poznam nareszcie kogoś. Gdy pierwszy raz weszłam na czat i odezwało się do mnie pare osób... nie wiedziałam, jak się zachować, co pisać. Po jakimś czasie zwróciłam pewnego wieczoru uwagę na pewien ciekawy nick. Zagadnęłam ją i... o dziwo!... odpisała mi. Już po pierwszej naszej rozmowie byłam zaintrygowana nią. Opowiedziała mi o sobie i o swojej kobiecie... Jej związek miał się już zakonczyć. Nasze rozmowy były coraz bardziej ciekawe... zauważyłam, że jak jej nie ma, zaczynam tęsknic. Póżniej nasze rozmowy przez telefon... o Jezu... jak ją słyszałam, miałam gęsia skórke. Twierdziła, że nie chce się z nikim wiązać teraz. Opowiadałam jej o sobie wszystko... myślałam, że i tak się z nią nie spotkam... a czasem łatwiej jest mówić o sobie komuś obcemu. Po jakimś czasie byłam pewna...! Wręcz zszokowana... bo pokochałam kobietę, której nie widziałam na oczy...
Nasze rozmowy przez telefon trwały nieraz do białego rana... pewnej nocy powiedziała...
- Wiesz, zakochałam się w twoim głosie.
- A kiedy się zakochasz we mnie..? - spytałam.
- Zakochałam się w tobie !... - odpowiedziała .
Wtedy jej powiedziałam, że kocham ją już dawno i czekam na każdy sygnał od niej, na każdy znak, kazdy sms... czekam na wszystko, co mi daje. Nasze spotkanie w realu... pierwsze spotkanie! Gdy ją zobaczyłam na peronie i spojrzałam w jej oczy... wiedziałam... że wszystko, co czułam i czym żyłam do tej pory, nie widząc jej, to stracony czas. Zatraciłam się w jej oczach. Nasze pierwsze trzy dni, które spędziłyśmy razem... dla mnie były wyjątkowe. Miałam ją nareszcie obok, mogłam obserwować, rozmawiać... nawet nasze milczenie było magiczne.
- Nie potrafię się w tobie zakochać!!... - powiedziała.
Czułam jak wszystko mi w środku płacze, wracałam z raną w sercu... ale wieczorem po powrocie do domu usłyszałam dzwoniący telefon telefon.
- Wiesz, jak twój pociąg odjeżdzał... a ja zostałam na peronie sama, zrozumiałam... że jednak cię kocham... - powiedziała.
Pózniej przyszły wakacje... Nasz wspólny wyjazd... spędziłyśmy ze soba 10 dni. Nasze wspólne dni i noce. Nigdy nie sądziłam, że mogę być na ziemi a jednoczesnie w raju... Teraz wiemy już obie, że to nie jest koniec naszej historii.. wiemy już, czego pragniemy i jak będzie wyglądać nasze życie. To jest bardzo proste. Będziemy razem... Kocham cię, SERCE !!

PS. Kruszyna 2.08.04
Data publikacji w portalu: 2004-11-22
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020