JESTEŚ CAŁYM MOIM ŚWIATEM

Agusia
JESTEŚ CAŁYM MOIM ŚWIATEM


Kiedy nie ma Cię obok, czuję pustkę, brak mi czegoś, czegoś wielkiego i ważnego... Moja tęsknota za Tobą jest bardzo wielka, nie potrafię się skupić na niczym, żyję chwilami spędzonymi z Tobą... wtedy po policzkach płyną mi łzy, a moje oczka są bardzo smutne... tkwi we mnie tylko jedna myśl, że tak bardzo chciałabym, abyś już była na zawsze przy mnie.
Pragnę tego, aby już zawsze chodzić spać, usypiając w Twych ramionach, tulić się do Ciebie każdej nocy... każdego ranka wstawać i czuć Ciebie blisko, Twoje ciało, Twój zapach i na "dzień dobry", kiedy otworzę oczka widzieć Twój wspaniały uśmiech.
Kocham Cię, o wiele bardziej niż myślisz... o wiele bardziej niż Ci to okazuję. Dla mnie jesteś najcudowniejszą osobą na świecie i wiedz, Basiu, że dla Ciebie zrobiłabym wszystko. Jesteś dla mnie wszystkim... Tak bardzo chciałabym teraz spojrzeć Ci w oczka i powiedzieć jak bardzo jesteś dla mnie ważna.
Uwielbiam, jak Twoje delikatne usta muskają moje. Kiedy tulę się do Ciebie, czuję ciepło... bezpieczeństwo... jest mi bardzo dobrze... wtedy niczego więcej mi nie potrzeba, wtedy znikają wszystkie moje złe myśli, a świat mój staje się inny (wspaniały).
Bardzo mi się podobasz, zawsze pięknie wyglądasz, bez znaczenia co na siebie założysz - uwierz mi. Nie potrafię się na Ciebię złościć, kiedy tylko popatrzę w Twoje cudowne oczka, od razu mi wszystko przechodzi.
Kocham Cię za to, jak wyglądasz, kiedy się złościsz i za sposób, w jaki Twoje ręce zawsze dotykają moich... Kocham, jak mówisz "tesknię za Tobą"... Kocham Cię za to, co czuję, gdy tęsknię... Kocham Twoje słodziudkie usteczka, Twoje piękne oczka, za którymi tak mocno szaleję... kocham Twój nosek i Twoje śliczne piegi, które dodają Ci uroku...! I najważniejsze - kocham sposób, w jaki Twoje łzy powodują, że chciałabym zmienić świat, żeby nic Cię już nie zraniło...
Jesteś pięknem mego życia! Basiu, nigdy nie zapominaj o mnie, badź przy mnie na zawsze... tak bardzo mocno Cię potrzebuję! Kocham Cię...

Dla Basi - jej misiaczek
Data publikacji w portalu: 2005-04-05
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020