O ANIOŁACH LITERATACH I MALEŃKICH GBURACH

Janina
Poznałyśmy się tak nagle, niespodziewanie. W tak ważnym momencie naszego życia. Obie pokaleczone przez świat. Z tej delikatnej nitki porozumienia uplotłyśmy miłość. Niewinną, pierwszą, prawdziwą. Spokojny potok przerodził się w rwącą rzekę, by potem płynąć na spokojne morze.
Nie ma już niepewności, nie ma już przeszkód w komunikacji. Jest tylko szczęście i wzajemna akceptacja. Jej usta, dawniej nieporadnie szukające moich, teraz czynią cuda z moim ciałem. Nieśmiałe kiedyś palce teraz sprawiają, że zanurzam się w rozkoszy.
Czasem jakaś burza zawieje na naszym wspólnym morzu. Zawsze jednak wracamy do siebie silniejsze.
Świadomość tego, że tak nie będzie zawsze, sprawia, że płaczę po nocach. Kiedy to się skończy? Ktoś nakryje, ktoś zobaczy? Ktoś przeszkodzi nam się kochać? Może ON?
Na pewno ON. Prędzej czy później zjawi się. Z miłością szczerą, z sercem otwartym. Czy dać mu szansę? Co, jeśli to zniszczy naszą miłość? Jeśli po kilku tygodniach JEGO miłość zgaśnie? Zostanę sama? Nieuchronność tego momentu mnie przeraża.
Tak wiele problemów na mojej głowie. Tyle zmartwień, o mnie, o nią, o nas. A ja chcę ją tylko kochać bezgranicznie. Dlaczego nasze szczęście nie może być takie proste?
Data publikacji w portalu: 2005-06-22
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020