PANI

Absinthe
Jest wiele historii jeszcze jej bliżej nie znanych. Ten czas, gdy posiądzie pełną wiedzę na jej temat, nastąpi, jednak wciąż nie zna daty. W jej przypadku o datach nie stanowi chronologia. Tylko ona sama stanowi o wszystkim. Gdy zechce - nastąpi ten czas. Ona jest panią czasu. Nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, jak wiele właśnie się kończy, jak wiele zaczyna... Czy może przewidzieć taką burzę? Żadne znaki na niebie nie podpowiedzą jej takiego obrotu spraw. Nie jest naiwną, a jednak zbyt się łudzi - nie będzie dłużej stanowić sama o sobie. Spotka ją coś więcej aniżeli fatalna miłostka. Przyjdzie jej nie widzieć niczego innego, aniżeli... przyjdzie jej stanąć sobie naprzeciw. Utonąć tak w jej zapachu? Zatracić się tak w jej spojrzeniach? To nie ten banał - ona nie przepada za egzaltacją, ona nie pamięta takich scen... dawne kochanki. Nakazywała im milczeć, by przypadkiem nie posłyszeć żadnego z tych idiotycznych słów. Nie pozwalała... tak, bez żalu mogła pożegnać każdą.
Data publikacji w portalu: 2005-08-29
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

opowiadania_erotyczne W rosie podniecenia
jagielko wow...dawno nie czytałam nic bardziej podniecającego...:)super! opinia dodana 2021-01-03 20:48:58
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Bo to jest w miłości najstraszniejsze - Mueller Nicole
Czytana na chwilę po rozstaniu boli... \r\nPiękna, sensualna powieść- zapiski miłości,która minęła.

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021