NASZA DZIAŁKA

Świrek
Ucieka. Gonię ją... Biegniemy wąskimi ścieżkami pośród kwiatów i zieleni. Dotarła do "naszej" działki, chowa się w altance. Zatrzymuję się, chwila zastanowienia - wchodzę. Stoi na środku pomieszczenia, taka piękna i rozpalona... Pije wodę, kropelka wykrada się z jej ust, by posmakować cudownego ciała, skrada się coraz niżej i niżej, a za nią mój wzrok... Mam ochotę złapać ją ustami, ale wkrada się między piersi... jakże kształtne i idealne. Jest sparaliżowana, widząc mój głodny i pełen pożądania wzrok, nie rusza się. Podchodzę bliżej i kierowana namiętnościami, które uderzają o mnie jak wzburzone morze o skały, popycham ją na stół i zrywam z niej ubranie. Chcę coś powiedzieć, lecz zamyka mi usta jakże delikatnym i słodkim pocałunkiem... Smakuje jak truskawki. Moje stęsknione ręce wędrują po niej jak turysta po górach, odkrywając coraz to nowe szczyty. Całuję ją całą, od ust przez szyję, piersi, brzuch i niżej, niżej... Jest tak piękna - leży zaczerwieniona, przygryza wargę, a jej ciało wygina się w rozkoszy, prosząc o więcej. Nie wytrzymuję, mój palec wędruje do jej łona... Tak ciepło... Coraz szybciej i szybciej... Jej przyśpieszony oddech... Serce wali jak młot... przyciska mnie do siebie jak najmocniej może... Kocham obserwować jej reakcje. Jeszcze kilka ruchów i jej ciało wygina skurcz... Jak ona prześlicznie wygląda!!
Data publikacji w portalu: 2005-10-21
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

news Bycie gejem na Kaukazie - film online.
sztukJeden Jest tu jakakolwiek moderacja, czy ten ściek niejakiego "smaku" będzie tak sobie wisiał dalej?... opinia dodana 2021-07-27 14:36:40
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Widoki Londynu - Woolf Virginia
Jest książka a nie ma opisu

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2021