NOC

Perełka
Dokładnie pamiętam, jak to się zaczęło. I do tej pory nie wiem, czy to przypadek czy przeznaczenie. A może po prostu wiele szczęsliwych zbiegów okoliczności.
Potem tylko długa noc... Dlaczego żadnej z nas nie zmorzył sen? Chwyciłyśmy się za ręce i już wtedy wiedziałam, że to będzie coś niezwykłego.
Poczułam takie ukojenie, spokój, bezpieczeństwo. Byłysmy dla siebie takie czułe, choć tamtego wieczora byłyśmy tylko przyjaciółkami.
Dotykałam Twojej twarzy, karku, miękkich ust... Te ruchy były takie delikatne i nieśmiałe. Na przemian splatałyśmy i rozplatałysmy nasze dłonie. Noc zwieńczyłyśmy pocałunkiem, namiętnym pocałunkiem. Było w nim zaskakująco wiele uczucia.
I od tamtej pory zmieniło się całe moje życie. Nic nie jest takie jak przedtem. Na poczatku był strach, że coś popsułam, że może to wszystko nie powinno się stać... Ale zrozumiałam, że chciałam tego i zrobiłam to, co wtedy podpowiadało mi serce.
Nie pozwolę, żebyś zapomniała o tym pocałunku.
Jesteś najwspanialszą osoba, jaką znam. Okazujesz mi tyle serca i miłości, uczysz tak wielu rzeczy. I czasami zdaje mi się, że nie potrafię za to podziękować. A staram się, tak bardzo się staram, żebyś była ze mną szczęśliwa. Bo ja Cię KOCHAM.
Zawsze, kiedy leżę sama w łóżku, myślę o naszych wspólnych nocach, o tej nocy, od której wszystko się zaczęło.
Czuję wtedy takie ciepło w okolicach serca i mam łzy w oczach, których czasami nie mogę powstrzymać. Wiem, że mogły Ci się te moje łzy już znudzić, że może nie są one zbyt wiele warte...
A wczoraj otarłam je Twoim ręczniczkiem. W rączce trzymałam i całowałam wisiorek. On tak pieknie pachnie, Tobą pachnie...
Jak ja uwielbiam ten zapach. Uwielbiam też zapach Twojego potu, poniecena... Czuję go, kiedy otulam sie kołderką, która pamięta nasze piękne chwile.
Patrzę na księzyc i przypominam sobie, jak był on swiadkiem naszych miłosnych uniesień i tak zasypiam z Twoim imieniem na ustach...
Data publikacji w portalu: 2006-01-30
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020