TAK BARDZO CIĘ KOCHAM

Kamila
Noc. 25 na 26 listopada 2004 r. Krakow. Moją twarz oświetla jedynie swiatło monitora. Gdzieś między stronami internetu zbłądziłam... czat, pokoj les...
Jestem śpiąca. Chyba już pójdę... ale... aleksandra67: " hej". Odpisuję "witaj".
Tak oto w ciągu kilku chwil, w ciągu jednej nocy, w ciągu jednej 9-godzinej rozmowy, moje życie zmienia się o 180 stopni. Zakochałam się... Ona też. Naprawdę ma na imię BEATA. Mam tak na drugie.

Nie wiemy, jak wyglądamy, nawet na zdjęciu. Każdego dnia spędzamy co najmniej 6 godzin na wspólnych rozmowach na czacie. Czuję coraz wiecej... Ona też. Dostaję maile... wysyła mi. Nastego grudnia... aleksandra67: " Kocham Cię, wiesz? a teraz muszę już iść, do jutra, dobranoc". Siedzę w bezruchu. Zniknęła z monitora. Lekko, z niedowierzaniem rozchylam usta. Boże! Kocham Ją!....... a Ona mnie...
Co ja robię? Przecież to czat! Wirtualność!
Od następnego dnia żegnamy się mówiąc: "kocham Cię". Jest cudowna. Nigdy nie czerpałam takiej przyjemności z rozmów z drugim człowiekiem. Jest mądra, inteligentna, zabawna, troszkę uparta, ale to nic. Mamy plany. Chcemy być razem, chcemy mieć wspólne mieszkanie, potem dom. Chcę się z nią kochać... Ona ze mną. Wszystko jest proste.
Co ja robię? Przecież nigdy jej na oczy nie widziałam, a planuje z nią resztę mojego życia!

Styczeń 2005. Wróciła już z zagranicy (praca). 23 grudnia - po raz pierwszy usłyszałam jej głos w słuchawce. Wesoły, ciepły. Pięknie brzmiący śmiech. Teraz nadszedł czas na spotkanie twarzą w twarz.
25 styczeń - przemierza drogę Gdynia - Krakow. Rezerwuję hotel. Dla nas. Już dziś ją zobaczę, przytulę, pocałuję.
Psia krew, jak ja się na to odważę?!
25 styczeń. Godzina 18.00. Zmierzam do miejsca spotkania. Przed chwilą dzwoniłam. Już na mnie czeka. Drżę. Przyspieszam kroku. Boże, to już za chwilę!

Wchodzę, jest ciepło i przytulnie. Ludzie siedzą przy stolikach uśmiechnięci. Szukam wzrokiem. Wchodzę do drugiej sali. Spoglądam w lewo. Jest........ siedzi przy świecy, bacardi z cola stoi na stole, teraz może być juz tylko pięknie. Boze! Jakie ona ma oczy!!!
Wypijamy parę drinków, rozmawiamy. Czas zmienić miejsce. Hotel? Tak bardzo chcę ją pocałować.
Czy ona tego chce?! A jeśli nie?!

Po dłuższym spacerze wciąż nieśmiałe, idziemy do hotelowego pokoju, który przez najbliższe kilkanaście dni będzie naszym domem.
Siedzimy na dwóch różnych końcach kanapy. Oglądamy zdjęcia, rozmawiamy.
Jest 3.00 w nocy. Proponuję, by przenieść laptopa na stolik przed łóżkiem. Jeśli chce, możemy obejrzeć film. Przytakuje. Kładę się do łóżka. Czekam z filmem, aż wyjdzie z łazienki. Wychodzi.
Kładzie się obok mnie. Włączamy film. Nie oglądam trwającej komedii. Nie mogę się skupić. Myślę, jak się zbliżyć, bo przecież między nami jest jeszcze ze 30 cm wolnej przestrzeni.
Film się kończy a ja nawet nie wiem, o czym był. Spoglądam na nią. Patrzy mi w oczy. Podaję jej rękę... zaczyna się nią bawić, plątać moje palce ze swoimi. Już wiem, że pragnie mnie tak bardzo jak ja jej. Zbliżam się, wtulam ją w swoje ramiona. Całuję w czoło. Odchyla głowę, zamyka oczy, ustami szuka moich ust. Całujemy się przez kolejne 36 godzin.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rano, dwa dni później, otworzyłam oczy. Zobaczyłam piękny uśmiech tuż przy mojej twarzy.
Pierwsze słowa, jakie usłyszałam tego ranka brzmiały: "Kocham Cię".

Październik 2005. Gdynia. NASZE mieszkanie.
Beata mowi: " Dzień dobry, Słonko, kocham Cię."

Tak bardzo Ją kocham.
Data publikacji w portalu: 2006-01-30
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2022