SEN

Szept
Potrafiła rozbudzić jej zmysły, chyba nawet nie do końca zdawała sobie z tego sprawę. Być może wynikało to z faktu, że była bardzo skromną osobą, nie oczekującą czegokolwiek w zamian.
Wystarczyło jedno słowo, które było kluczem do dalszych uniesień. W tym temacie rozumiały się idealnie. Podczas długich i namiętnych rozmów dawały upust temu wszystkiemu, co było w nich. Teraz się zamyśla... nie pamięta, kiedy czuła takie zjednoczenie dusz i myśli. To było niesamowite uczucie, pochłaniało ją bez reszty, lubiła w tym trwać i upajać się tym. Delektować każdym słowem, które było też odzwierciedleniem tego, co ona sama czuła.
Rozmarzyłam się... przymykam oczy i widzę jej postać, nie skupiam się na piersiach, pośladach czy biodrach, postrzegam jej całą sylwetkę. Jej każdy ruch czy gest przemawia do mnie bardzo zmysłowo. Siada przy mnie, kładzie głowę na kolanach, to sygnał dla mnie, że mogę dotknąć jej głowy. Zanurzam swoje palce w jej gęstych włosach, zamiera bez ruchu, milczmy. Jej szyja jest odsłonięta, nie waham się, nachylam się i całuję ją w kark. Przenika mnie miły dreszcz, ona nadal leży nieruchomo. Podnosi głowę, patrzy na mnie tak bardzo kusząco, czuję, że to dopiero początek miłych uniesień. Wstaje, bierze mnie za rękę, idziemy w stronę łazienki, czuję zapach olejków do kąpieli, tak bardzo intensywnie pachną.
Nie zapala światła w łazience, tylko świeczka. Obejmuje mnie, stojąc za moimi plecami, całuje w szyję i wychodzi. Rozbieram się i wchodzę do wanny pełnej wody, w tle słyszę muzykę.
Opieram głowę na wannie, zamykam oczy. Gdy je otwieram, ona klęczy przy wannie z dwoma kieliszkami wina, uśmiecha się. Podaje mi jeden z kieliszków, stukamy się nimi, pijemy powoli. Wyciąga do mnie rękę, podaje swoją, w jej oczach tyle żaru, tyle namiętności, spokoju. Podaję jej gąbkę i odwracam się plecami, zaczyna myć mi plecy, jej ruch jest zdecydowany, odkłada gąbkę i czuję dotyk jej ręki na plecach, spłukuję pianę, która tam została, jest tak bardzo delikatna...
A teraz czuję, jak mnie całuje od szyi po kark i plecy, cóż za wyczucie, tak jakby znała moje ciało. Wychodzę z wanny owinięta ręcznikiem. Wchodzę do pokoju, kładę się na łóżku. Kładzie się przy mnie, czuję, jak tuli się do mnie, wyginam się jak kot, ona dopasowuje się do każdego z moich ruchów... Gdy odwracam się do niej. ona robi to samo, wtulam się w nią, podsuwam się wyżej, tak, aby móc pocałować ją w uszko, delikatnie muskam ją a teraz całuje szyję - słyszę jak mruczy, wygina głowę do tyłu, tak, abym mogła swobodnie obdarowywać ją pocałunkami. Ogarnia mnie dreszcz emocji, zatapiam się w tym stanie. Obejmuję ją i szepczę do ucha, tak, aby krawędziami ust móc dotknąć jej ucha niby przypadkiem. Teraz leżymy na wprost siebie. Czuję, jak bardzo jestem pobudzona. W jej spojrzeniu też odczytuję ten sam stan.
Obudziłam się, to był piękny sen.
Data publikacji w portalu: 2006-04-11
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020