NIEPOKÓJ

Paulina S.
Jest w Tobie coś, co mnie niepokoi. Niepokoi mnie, bo bardzo Cię kocham, a równocześnie wiem, jak niewiele trzeba, żebym Cię straciła. Aż nadto wiem o tym, kiedy się pokłócimy. Wystarczy jeden gest, jedno słowo, żebym Cię zraniła i uraziła. Nienawidzę siebie zawsze, gdy tak się stanie. Nienawidzę siebie, gdy wiem, że to z mojej winy płaczesz lub jesteś smutna.
To najgłupsza rzecz na świecie, jaką robię. Obiecuje Ci, że już więcej nie powtórzy się dana sytuacja a po jakimś czasie ona powraca. Staram się zmienić, ze wszystkich sił tego pragnę, ale nic nie przychodzi z dnia na dzień.
Za kilka dni minie nasza kolejna rocznica. Dwadzieścia osiem wspólnie spędzonych miesięcy. Najszczęśliwszych dni w moim życiu. Z każdą taką rocznicą dochodzę do wniosku, że Kocham Cię bardziej niż miesiąc wcześniej. I to nie tylko czcze słowa. Tak jest w rzeczywistości.
Nigdy bym nie podejrzewała, że stać mnie na takie uczucie, zaangażowanie i oddanie się bezgranicznie drugiej osobie. Teraz już wiem, dlaczego tak myślałam. Na mojej życiowej drodze stanęło kilka osób, ale żadna z nich nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak Ty.
I wiesz? Nie musisz być zazdrosna, bo wiem jedno… nikt podobnego wrażenia na mnie już nie wywrze nigdy.
Kocham Cię…

Laura
Data publikacji w portalu: 2006-11-06
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Radość seksu lesbijskiego - Newman Felice
ma może ktoś do sprzedania tą książkę ??

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020