7 WRZEŚNIA 2006 ROKU

Tota Tua
Wieczór jak inne, na szczęcie weselszy, odkąd poznałam nową współlokatorkę, pijemy piwko, grzebię coś przy czarnych damach i kabelkach, telefon; „Jesteśmy w Galerii”. Nie chce mi się, mimo że tak blisko mieszkam. Odpowiadam: „Wpadajcie wy – gram trochę, a w Galerii nudy z pewnością”. I wpadają – niby na chwilkę, około 5 kobietek, w tym jedna taka, którą zauważam, ale oczywiście, najpierw muszę dokończyć wpinać kabelki, więc zamiast zająć się towarzystwem pokazuję, jak gram na gramofonach.
W końcu rezygnuje i zaczynam patrzeć na koleżaneczki, ale na żadną nie patrzę tak jak na Tą. Piękna, smukła, silna z wyglądu wydaje się, że ma mocny charakter.
Wieczór kończy się tak - odprowadzam miłe koleżanki, odwozimy samochodem „przewodniczki grupy” jej eks- i kolegę geja, wracając, pytam czy dalej jedzie. Kate odpowiada, że tak, pytam czy chce zostać i jeszcze pogadać, wyjmuje swoje rzeczy z samochodu i idziemy dalej rozmawiać… huragan uczuć, chemia działa od właściwie pierwszego kontaktu wzrokowego. Kate zostaje… została do dnia dzisiejszego. Jesteśmy szczęśliwe, jak nigdy dotąd.
Dziękuję Ci, że Cię mam, że mnie kochasz, masz cierpliwość, że wiele rozumiesz, że już tak wiele mnie nauczyłaś. Kocham Cię bardziej niż myślisz, nawet, gdy czasem masz inne zdanie. Szanuje Cię bardzo, chcę wiedzieć o Tobie wszystko, chce wiedzieć, jeśli jest Ci źle z jakiegoś powodu.
Kocham Cię całą, za to, że jesteś, jaka jesteś i kim jesteś!!!
Życzę nam, żebyśmy dalej były dla siebie powietrzem, do końca życia. Cudownie, że mnie akceptujesz, jaką jestem.
Uwielbiam Cię, jesteś moim szczęściem, wszystkim na tym Świecie.
Data publikacji w portalu: 2007-03-21
« poprzednie opowiadanie następne opowiadanie »

Witaj, Zaloguj się

KONTAKT

Wyślij swój tekst! - napisz do Namaste
podpisz swoja pracę nickiem lub imieniem
(jeśli chcesz: nazwiskiem), jeśli chcesz napisz swój e-mail, podamy go w podpisie.

NASZA TWÓRCZOŚĆ

Jest jak delikatny kwiat. Każda jej forma zawiera ślady głębokich wzruszeń i emocji, przenosi pamięć o czasie minionym, chroni od zapomnienia chwile.

Tutaj jest miejsce dla Ciebie. Jeśli pisałaś, piszesz lub pisać zamierzasz, nie chowaj efektów swojego natchnienia do szuflady, podziel się nimi.

Tu nikt nie ocenia, nie krytykuje. Możesz przysyłać teksty podpisane imieniem bądź pseudonimem, o dowolnej tematyce i formie. Może to dobre miejsce na debiut i nie tylko.

Zdecyduj się.
To właśnie od Ciebie będzie zależał kształt tej strony. Zapraszam do jej współtworzenia.

Namaste

Ostatnio komentowane:

lesbijka Znane lesbijki
smaku Ja też bym się wstydziła potem, gdybym zrobiła jakiś błąd w artykule, bo kiedy pisze się komentarze, to wiadomo, że aby pisać i nawet się nie sprawdza za bardzo, bo to bieżące, jak... opinia dodana 2020-07-01 21:49:15
muzyka Zawsze mocno żyłam i teraz mam co wspominać
Hitoshi W piątek byłam na koncercie Closterkeller. Anja jest niesamowitą kobietą, jest charyzmatyczna, silna i pewna siebie, dała przepiękny występ. Uwielbiam ją.... opinia dodana 2012-11-05 20:27:47
literatura Muskając aksamit - Waters Sarah
Czytałam i później widziałam film BBC. Polecam obie wersje, a na deser \" Złodziejkę\" \r\nFantastyczne...

Dołącz do naszej społeczności!

nowe i najaktywniejsze profile:

© KOBIETY KOBIETOM 2001-2020